Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

“Каварняне життя Львова”: зустріч Клубу шанувальників Галичини

19 Травня 2011 @ 18:15 - 20:00

безкоштовно

19 травня о 18:30 кав’ярня-галерея “Штука” запрошує на зустріч із Юрком Винничуком – талановитим письменником і любителем провокацій, найкращим знавцем історії львівських кнайп та легенд. На зустрічі матимемо нагоду почути захоплюючу розповідь про каварняне життя нашого міста, подія за подією відтвореного зі слів сучасників і пожовклих газетних зшитків.

У коментарі до першого видання “Кнайп Львова” Юрко Винничук каже: “Мене тішить, що читачі мої з нетерпінням чекали на цю книгу, але здавати її до друку я довго не квапився. Адже скільки я не здобував нових матеріалів, то завше залишалася певна кількість, яких я так і не опрацював. Бібліографія росла мов на дріжджах і коли-небудь я все ж таки видам друге доповнене видання”. Друге видання уже три роки як за плечима, а цікаві історії не закінчуються. Отож, про щоденне життя, любовні трагедії, кримінал, бійки, арештовання та інші випадки у львівських каварнях, ласкаво запрошуємо послухати у четвер.

Також з нагоди другої річниці з дня нашого відкриття, що виповнюється у травні цього року, із великою приємністю анонсуємо невеличкий відступ, присвячений властиво давньому минулому кав’ярні “Штука”.

Деталі

Дата:
19 Травня 2011
Час:
18:15 - 20:00
Ціна:
безкоштовно
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення

Zemanta Related Posts Thumbnail
вул. Котлярська, 8
Ukraine