Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Інженерний тиждень – відчуй як бути справжнім

27 Квітня 2010 - 29 Квітня 2010

27-29 квітня 2010 року у Національному університеті «Львівська політехніка» проходитиме Інженерний тиждень, який проводить студентська організація BEST ( Board of European Student and Technology), спільно з Колегією та профкомом студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».

В рамках Інженерного тижня проходитимуть Інженерні змагання та Інженерний Ярмарок Кар’єри

Інженерні змагання (27-29 квітня).

Основна мета заходу – надати можливість студентам технічних університетів розвинути та реалізувати свої ідеї завдяки співпраці з компаніями та спілкуванні з європейською освітньою спільнотою.

Інженерні змагання проходять в 3 етапи:

* Локальний. Проводиться кожною локальною групою BEST окремо на базі свого університету – Запоріжжя (20-22 квітня 2010 р.), Київ (21-23 квітня 2010 р.), Львів (27-29 квітня 2010р.);
* Національний Всеукраїнський етап – Запоріжжя (18-22 травня 2010 р.);
* Європейський етап – (Клюж-Напока, Румунія).

Учасники змагатимуться у двох категоріях Team Design (командне проектування) та Case Study (вирішення аналітичної задачі).

Співпраця з компаніями в нестандартному середовищі під час інженерних змагань дає студентам доступ до практичної наукової освіти, можливість випробувати свою винахідливість, отримати досвід роботи в команді, а також розвинути і реалізувати власні ідеї.

Спонсорами інженерних змагань у 2010 році є: “Хонда Україна”, HOSTMASTER , P&G та Diacom Group, які спільно з організацією BEST проводитимуть дані змагання.

Інженерний ярмарок кар’єри (28-29 квітня).

Метою події є створити середовище для спілкування студентів та компаній, які лише кооперуючись між собою можуть досягти бажаного результату, студенти – роботу чи стажування, а компанії – молодих та ініціативних працівників.

Інженерний ярмарок кар’єри проходить уже втретє у «Львівській політехніці». Організатори вкотре руйнуватимуть міф, що працевлаштуватися можна лише по знайомству, або за гроші. Сьогодні, коли у країні криза, особливо цінуються розумні люди з креативним мисленням, Інженерний Ярмарок має стати платформою для спілкування між компаніями і студентами.

Ярмарок проходитиме у вигляді виставки, де компанії представлятимуть свої вакансії, запрезентують напрямки діяльності та ознайомлять зі своїми вимогами. Студенти зможуть оцінити свої можливості і побачити до чого вони мають прагнути.

В рамках ярмарку відбудуться такі заходи: лекції на тему: «Як правильно скласти резюме» у

5-ох львівських університетах; зустріч з відомою людиною; презентації, майстер –класи, семінари від компаній.

Генеральним спонсором цьогорічного ярмарку є компанія Tyco Electronics.