Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Фотопроект від Олесі Теліженко «Дикий простір з «Гайдамаками»

1 Березня 2011 - 31 Березня 2011

безкоштовно

«Дикий простір з «Гайдамаками»
«Дикий простір з «Гайдамаками»

З 1 по 31 березня у кав’ярні-галереї «Штука» триватиме фотопроект від Олесі Теліженко «Дикий простір з «Гайдамаками».

Відкриття виставки відбудеться у вівторок 1 березня о 17:00, вхід вільний.

Олеся Теліженко – талановитий український дизайнер, уродженка м.Черкаси, котра у 2007 р. закінчила Львівську Національну Академію Мистецтв. У її колекціях сучасного одягу завжди присутня потужна енергетика народної традиції. Магнетичні орнаменти, складні візерунки витинанок та аплікацій пробуджують жвавий інтерес до кожної моделі та непереборне бажання стати її власником.

Олеся сміливо експериментує із кроєм, матеріалами та орнаментами. У 2010 році на Українському Тижні Моди Олеся Теліженко здивувала своїх шанувальників першою великою чоловічою колекцією та особливою ідеєю долучити до її показу учасників рок-гурту «Гайдамаки» — колоритних музикантів, відомих у світі, творчість яких повна живої чоловічої енергії, енергії воїнів. Дефіле зірвало бурю овацій.

Позаяк погляди на сучасну українську культуру та її розвиток і в Олесі, і у «Гайдамаків» збігаються, їхня співпраця переросла у нові проекти. Один із них ви маєте можливість відвідати: дизайнер одягу Олеся Теліженко та лідер гурту «Гайдамаки» Олександр Ярмола чекають вас на відкритті фотопроекту у кав’ярні «Штука» 1 березня о 17 год.

Отож, упродовж березня відвідувачі кав’ярні отримають можливість поринути у приємні та яскраві враження, якими поділяться з вами «Гайдамаки» та Олеся Теліженко.

Деталі

Початок:
1 Березня 2011
Закінчення:
31 Березня 2011
Ціна:
безкоштовно
Подія Tags:
, , , , , ,

Місце проведення

Zemanta Related Posts Thumbnail
вул. Котлярська, 8
Ukraine