Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Фото проект «Велосипеди та їх люди»

2 Серпня 2013 - 4 Вересня 2013

безкоштовно

У п’ятницю 2 серпня, 0 20:00 у бекерай-кав’ярні „Віденські булочки” відбудеться відкриття експозиції фото проекту «Велосипеди та їх люди». Цей культурно-мистецький проект був втілений в життя разом із організацією LVIV Cykle Chik , що активно популяризує вело культуру у Львові, та фешн-фотографом Тарасом Мучичкою. Виставка відбувається в рамках підготовки до проведення кінофестивалю «Rover Film Festival» (31.08-01.09).

Фото проект «Велосипеди та їх люди», це 14 історій людей про те, як у їхньому житті з’явився ровер, як в зв’язку з цим змінилось їхнє життя, які неймовірні історії трапились у них на шляху завдяки велосипеду. Дані історії, проілюстровані фотографіями персоналій та їхніх велосипедів, показують, що незалежно від віку, професії чи статку, ровер є не лише модною деталлю іміджу чи суто відпочинковим елементом, а перш за все зручним засобом пересування.

Даний проект має на меті привернути увагу львів’ян до «транспортної» проблеми в місті, задуматись про стан екології Львова в майбутньому. Для багатьох цих питань – велосипед є європейським вирішенням проблеми і засобом пересування по місту, що надає свободу та радість кожного дня.

Виставку «Велосипеди та їх люди» можна буде оглянути до 4-ого вересня в бекерай-кав’ярні «Віденські Булочки», м. Львів, площа Катедральна, 3.

Години роботи кав’ярні:

Нд-чт: 08:00 – 22:00, пт-сб: 08:00 – 23:00

Деталі

Початок:
2 Серпня 2013
Закінчення:
4 Вересня 2013
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:

Місце проведення

бекерай-кав’ярня «Віденські Булочки»
площа Катедральна, 3