Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Андрухович + Karbido: Цинамон з додатком «Індія»

16 Квітня 2010 @ 19:00 - 21:00

35грн.

16 квітня (п’ятниця) 19.00 — Львів, Міський Палац культури ім. Гната Хоткевича

Андрухович + Karbido: Цинамон

Вартість квитків: 25-35 грн. – попередній продаж

40-50 грн. – в день концерту

Квитки можна придбати в МПК ім.Г.Хоткевича (вул. Кушевича, 1) та книгарні «Є» (просп. Свободи, 7)

Тел. для довідок: 252-27-67, 097-97-95-717

Детальніша інформація — на сайті www.artpole.org

Живуть під містом, ніби у казках, кити, дельфіни і тритони

(Б. – І. Антонич).

«Цинамон» — це друга частина триптиху «Самогон. Цинамон. Абсент». Автори альбому, що співпрацюють з 2005 року, натхнені позитивним сприйняттям дебютного «Самогону», цього разу звернулися до текстів Юрія Андруховича зі збірки «Екзотичні птахи і рослини», знаходячи для них цілком несподівану музичну формулу: витриману в конвенції electro-music суміш традиційного радіоспектаклю з енергетикою пост-року. Первісне виконання напрацювань до «Цинамону» відбулося під час 3-го Міжнародного фестивалю Бруно Шульца у Дрогобичі (травень 2008 р.). Саме творчості Шульца проект завдячує свою назву.

Збірка звукових поштівок

Слухачі «Karbido» вже звикли до легкості, з якою музиканти поєднують взаємно віддалені звучання, і до креативних аномалій, що дозволяють створювати музику з тріпотіння голубиних крил або вуличного гамору. Цього разу для музичних потреб виконано чисельні польові записи; цілорічна студійна сесія відбувалась у багатьох місцях, іноді в кількох одночасно. Можна сказати, що «Цинамон» виникав у мандрівній студії звукозапису.

Альбом народжувався в Утрехті, Дрогобичі, Варшаві та Вроцлаві, партію ударних Цумтор частково записував у швейцарському Гальденштайні, а деякі звукові простори було схоплено на вулицях Єрусалиму та Гонконґу.

«Цинамон» являє собою цикл із 12 звукових картин. Музиканти звернулися до пост-рокових настроїв, поєднуючи noise, minimal чи ambient з енергетикою химерних балад, танґо і вальсів. Вони долучають відголосся старих катеринок, каруселей і грамофонів, занурюючи їх згодом у гітарний брязкіт і спотворюючи у трансових ритмах. Численні музичні нашарування підсилено вишуканою електронікою та психоакустичними експериментами.

Сила таємниці

Беззаперечним центром притягання альбому є Юрій Андрухович. Харизматичним, різнотембровим голосом він геніально перетворює власну поезію на гіпнотичну оповідь. Про дивних мешканців якихось будинків у стані напіврозпаду («Доктор Дутка», «Пані Капітанова», «Старий Олійник»), про темні історії в найтемніших завулках старого міста («Мафія», «Постріл», «Азарт»), нарешті — про бульдозери часу та історії, що рівняють із землею колишній світ («Зміна декорацій», «Підземне зоо»).

з додатком «Індія»

Видання включає в себе додаток — п’ятичастинну сюїту «Індія», що її в імпровізаційному варіанті група кілька разів виконувала на концертах під час українського промо-туру попередньої платівки «Самогон» у 2008 році. «Індія» є окремим твором, філософською і трансконтинентальною електро-баладою з елементами етно-колориту. Ціла композиція виникала паралельно до головної сесії «Цинамону», під час роботи над вокалом, тож не позбавлена атмосфери творчого, опівнічного амоку. Призначена для колекціонерів, що вічно мандрують світом.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Юрій Андрухович – тексти, голос

Іґор Ґавліковський – гітари, клавішні, програмування, польові записи, віртуалії

Томаш Сікора – віртуалії, теремін, клавішні, програмування, польові записи

maot — бас, клавішні, програмування

спеціальний гість:

Петер Конрадин Цумтор – ударні, ґонґи

Видавець: Hermetyczny Garaz, www.hermetycznygaraz.com

Видавець української версії: МА «Наш Формат», http://nashformat.com.ua/

Видання включає в себе мультимедійний додаток: анімаційний кліп до твору «Мафія» (реж. Ельжбєта Бірило), а також записи прози Андруховича («Центрально-східна ревізія») в авторському звуковому опрацюванні Hermetycznego Garaїu і Karbido.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Відгуки польської музичної критики

…захопливе, наче уві сні, проникання до розмитих, забутих і напівстертих просторів.

(Lampa)

Меланхолійний, але в той же час колючо-гострий ґротеск віршів досконало вписується у звукові пейзажі, що творять картини спустошеного міста.

(Newsweek Polska)

Щось наче психоделічна подорож особливим, переповненим звуками різних культур і традицій світом, який існує лише в поетовій уяві.

(Teraz-Rock)

«Карбідо» створили справжню радіовиставу, сповнену просторової багатовимірності – на рівні словесної майстерності українського поета.

(Machina)

Місце проведення