Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Актуальну українську та європейську драматургію у Львові представлять у вересні

27 Вересня 2012 - 30 Вересня 2012

Мистецька майстерня “Драбина” представить найкращі зразки драматичних текстів в рамках ІІІ Фестивалю сучасної драматургії “Драма.UA”, який відбудеться з 27 по 30 вересня 2012 року. Цьогорічним гаслом фестивалю стане заклик “Більше драми!”.

На розсуд публіки буде представлена вистава за найкращою німецькою драмою 2011 року “Шалена кров” Єнса Гільє і Нуркана Ерпулата, а також цьогорічна лондонська прем’єра – п’єса “Сузір’я” Ніка Пейна, у постановці видатного британського режисера, багаторічного директора театру “Royal Court” Раміна Грея. Відомі польські драматурги Матеуш Пакула і Артур Палига презентуватимуть на фестивалі всеукраїнські прем’єри своїх творів. Спеціально для дітей буде організований перегляд скандинавської п’єси “Віра і Віра”. Особливу увагу організатори приділили перекладу актуальних європейських авторів – майже усі п’єси будуть вперше перекладені українською мовою спеціально для “Драми.UA”. Також на фестивалі будуть презентовані найкращі українські п’єси, які увійшли до фіналу драматургічного конкурсу “Драма.UA”. Загалом, впродовж чотирьох фестивальних днів буде представлено близько 20 п’єс.

Глядачі отримають змогу безпосередньо поспілкуватися з драматургами, режисерами, акторами та критиками з Великобританії, Німеччини, Польщі та різних куточків України.

Фестиваль “Драма.UA” організовує Мистецька майстерня “Драбина” у співпраці з Британською Радою в Україні та Goethe-Institut, за підтримки програми і³ Фонду Ріната Ахметова “Розвиток України” та Львівської міської ради.

Деталі

Початок:
27 Вересня 2012
Закінчення:
30 Вересня 2012
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення