Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

7 квітня вистава “Я йду, Христе..”

7 Квітня 2011 @ 19:00 - 21:00

безкоштовно (кількість місць обмежена)
вистава  Я йду, Христе..
вистава "Я йду, Христе.."

Творча майстерня Національного центру театрального мистецтва ім.Л. Курбаса “ТЕАТР У КОШИКУ” представить виставу “Я йду, Христе..”

Текстову основу вистави складають епістолярна повість Григорія Лужицького «Дванадцять листів о. Андрея Шептицького до матері» і фрагменти спогадів Софії Шептицької «Молодість і покликання Романа Шептицького». Сюжет зосереджується на переломному моменті, коли молодий Роман Шептицький (у майбутньому митрополит Андрей, приймає рішення йти духовним шляхом. Вистава може бути зрозумілою людині будь-якого віросповідання чи конфесії. Адже йдеться в ній про пошук віри, про дорогу до Бога, про усвідомлення своєї місії в житті і не відступництва від неї. А ще – про високу культуру почуттів – як суто людських, так і релігійних.

В ролі митрополита Андрея – Володимир Губанов

Софія Шептицька – з.а. України Лідія Данильчук

режисер – засл. діяч мистецтв України Ірина Волицька
художник – Ельвіра Босович
Прем’єра – 2004 рік

Тривалість вистави – 1 год. 20 хв.

Виставу благословив Блаженніший Любомир кардинал Гузар, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький. Вистава відбудеться в галереї КОРАЛІ вул. Менцинського 5, тел. 050 59 10 587, http://tuk.lviv.ua , 7 квітня поч.о 19.00. До уваги глядачів – кількість місць обмежена.

Деталі

Дата:
7 Квітня 2011
Час:
19:00 - 21:00
Ціна:
безкоштовно (кількість місць обмежена)
Подія Category:
Подія Tags:
, , , ,

Місце проведення