Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

28 жовтня у Кабінеті обговорення «Декамерон. 10 українських прозаїків останніх десяти років»

28 Жовтня 2010 @ 18:00 - 21:00

безкоштовно

28 жовтня у четвер, 18 год. у Кабінеті (Львів, вул. Винниченка,12) обговорення «Декамерон. 10 українських прозаїків останніх десяти років».

Проект літературно-критичних обговорень Неборака-Котика.

Прозові підсумки десятиліття. «Декамерон. 10 українських прозаїків останніх десяти років»

Книга викликала значний резонанс в Україні. Об’єднала під одним дахом Софію Андрухович, Любка Дереша, Анатолія Дністрового, Сергія Жадана, Ірену Карпу, Світлану Пиркало, Тараса Прохаська, Світлану Поваляєву, Наталку Сняданко та Сашка Ушкалова.

На підтримку цього проекту був проведений авторський тур по містах України. Не так давно відбулися презентації у «Дзизі» та книгарні «Є» у Львові. Про неї писали, що це «справжні ТОП-10 сучасних українських авторів». Метр української літератури Юрій Андрухович, дізнавшись про склад авторів збірки «Декамерон», стверджує: «Саме так могла б виглядати сучасна збірна України з літератури, основний склад. Одинадцяте місце (граючого тренера) я охоче залишив би для себе – заради приємності бути десь поряд». Музикант, художник і літератор Юрко Іздрик, в свою чергу, відмічає: «Ця добірка свідчить, що українська белетристика – себто belles lettres, себто «красне письменство» – не лише виросла й міцно стоїть на ногах, а й кращими своїми зразками поповнює корпус справжньої літератури».

Чи це справді так – поговоримо із Віктором Небораком та Ігорем Котиком у проекті літературно-критичних обговорень у «Кабінеті».