Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

15 травня у Львові відбудеться міжнародний чемпіонат з брейк-дансу

15 Травня 2010 @ 12:00 - 18:00

15 травня (субота) на площі Ринок у рамках кампанії «Львів – місто вуличного танцю» відбудеться міжнародний чемпіонат з брейк-дансу «OPEN STREET DANCE». Львів’яни та гості міста матимуть змогу побачити виступи найкращих команд брейк-дансу з Нідерландів, Німеччини, Польщі, Чехії, Румунії, Словаччини, Угорщини та країн СНД.
Нагадаємо, що чемпіонат з брейк-дансу «Open Street Dance» у Львові проходитиме уже вдруге. Минулого року він відбувався у рамках всеукраїнського та об’єднав понад 500 бі-боїв. У 2009 році цей фестиваль було визнано переможцем у номінації «Місцевий молодіжний проект» («Молодіжний рейтинг 2009 року»).

Цей захід організовує Молодіжна громадська організація «Львівська спілка ініціативної молоді» спільно з «Battle school». 32 команди бі-боїв (танцюристів) з різних куточків світу з’їдуться у Львів.

Україну будуть представляти такі топові команди як «East side В-Вoys», «Ruff neck Attack», «South b-boys Front», «H-blast», команда дівчат «Rocking Chicks» та ін. Журі представлятимуть одні з найкращих бі-боїв світу: Robin з російської команди «Top9», Xisco, «Hustle kids»(Голландія), з Франції до нас приїде бі-бой незвичайного стилю, деякі елементи його танцю ніхто не в змозі повторити – Brahim, «Pokemon Crew», який буде вперше на теренах СНД.

«У Львові зараз проживає понад 170 тисяч студентів, але далеко не всі мають доступ до якісного дозвілля. «Open Street Dance» – яскравий та креативний фест, який пропагує здоровий спосіб життя, адже без певної фізичної підготовки цим займатися неможливо. Важливість також в тому, що ми перші це започаткували на Західній Україні і ми єдині, які організовуємо чемпіонат з брейк-дансу у такому масштабі. Цьогорічні судді – це європейські чемпіони, призовий фонд чемпіонату становить 1000$, що привертає увагу європейських бі-боїв. Маю надію, що головний приз отримає українська команда, чим і підтвердить високий рівень вуличного танцю в Україні», – розповіла організатор фестивалю Ольга Ксенчин.

за матеріалами: прес-служби Львівської міськради