Фестиваль “Львів International”

28 березня вдруге у Львові відбудеться фестиваль культур “Львів International”. Організатором фестивалю є міжнародна громадська організація AIESEC.

Фестиваль відбувається за підтримки Львівської міської ради.

За головну мету фестивалю організатори фестивалю ставлять собі ознайомлення львів’ян та гостей міста з культурами та традиціями різноманітних народів світу шляхом представлення іноземними стажерами своїх країн, а також популяризація українських культурних надбань як невід’ємної частини світової культурної спадщини.

Слід зазначити, що даний фестиваль проводитиметься вдруге. Перший раз “Львів International” відбувся в липні минулого року і його успіх надихнув організаторів на проведення фестивалю другий раз.

Цього разу в рамках фестивалю «Львів International» відбудеться презентація культур інших держав стажерами, що перебувають на стажуванні в Україні – усього близько 30 представників з 15 країн світу. Кожен з них намагатиметься не тільки розказати більше про свою країну гостям свята, але і краще ознайомити зі звичаями і культурою власної Батьківщини. Також буде проведено багато цікавих конкурсів, на сцені виступлять українські ансамблі і львівські музичні гурти. Завершиться дійство урочистим закриттям фестивалю о 17.00.

Фестиваль «Львів International» відбудеться 28 березня на площі Ринок і розпочнеться о 13.00

Джерело:LvivStory

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *