Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Фотовиставка “Благодійність крізь призму об’єктива”

24 Березня 2012 - 28 Березня 2012

безкоштовно
фотовиставка
фотовиставка

Із 24 по 28 березня у арт-каварні «Квартира 35» (Львів, вул. Вірменська, 35) триватиме фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива».

Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» – це українська благодійність без парадного глянцю: лірична, щира, саркастична і кумедна.

На фотовиставці буде представлено 38 кращих фотографій, обраних з понад 200 фоторобіт, які надійшли з усіх куточків України на ІІ Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива». Добирало світлини професійне журі, до складу якого увійшли як відомі на весь світ українські фотографи (Ігор Гайдай та Юрій Косін), так і представники міжнародних благодійних інституцій (Фонд «Відродження» та Фонд Ч.С. Мотта), а також Представництва ООН в Україні.

«Квартира 35» – це наступний пункт мандрівки експозиції після Верховної Ради України та Будинку уряду, столичної галереї «Атрибут» і Будинку вчителя.

Відкриття фотовиставки у Львові приурочене до Міжнародної науково-практичної конференції «Транснаціональні сім’ї як наслідок української трудової еміграції: проблеми та шляхи їх розв’язання».

Сайт виставки: http://www.photo.blagodiynist.info/

Деталі

Початок:
24 Березня 2012
Закінчення:
28 Березня 2012
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення