У Києві відкриється виставка Влодка Кауфмана

2 грудня о 18:00 в Музеї сучасного мистецтва України за підтримки Мистецького Об`єднання «Дзиґа» відкриється виставка культового львівського художника – графіка, живописця, перформера, фіксатора дійсності, арт-директора галереї «Дзиґа», куратора «Тижня Актуального Мистецтва» – Влодка Кауфмана.

В експозиції пердставлено майже 50 творів – авторські серії 2007-2010 років: «Птахотерапія», «Екотеатр», «Карпаторозділ», «Живиця».

На відкритті виставки буде представлено перфоманс у виконанні автора.

Перед відкриттям, 2 грудня о 16:30, Влодко Кауфман даватиме майстер-клас.

Виставка триватиме до 16 січня 2011 року.

Михайло Шевченко, директор музею: «У Києві – це перша широкомасштабна презентація творчості одного з найцікавіших сучасних українських митців , – Влодка Кауфмана, і ми раді, що вона відбувається саме у нашому музеї».

Таня Грущенко, куратор музею: «Експозиція виставки – вільне авторське висловлення Влодка, акт творення, акт дії. Він представляє на розсуд глядача своєрідну «документацію» того, що називає «видиво», й над чим працює понад п’ять років. Перфоманс, який буде показаний на відкритті виставки, задуманий спеціально для цієї експозиції, є її камертоном, певним початком огляду».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *