Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Зустріч з творцями книжкової серії «Приватна колекція»

16 Лютого 2011 @ 18:00 - 20:00

безкоштовно

16 лютого о 18.00 в книгарні “Є” відбудеться зустріч з авторами, художниками, дизайнером та упорядником книжкової серії «Приватна колекція» (ЛА “Піраміда”).

Участь у заході візьмуть: Василь Ґабор, Роман Іваничук, Галина Пагутяк, Андрій Содомора, Петро Яценко, Андрій Кісь, Володимир та Людмила Лобода, Олег Лишега та інші.

Щороку видання з цієї книжкової серії викликають резонанс на Форумі видавців у Львові, стають переможцями різноманітних книжкових конкурсів. 24 грудня у столичному експоцентрі «Спортивний», під час ярмарку «Медвін: Книжковий Миколай», відбулася офіційна церемонія нагородження лауреатів XІІ Всеукраїнського рейтинґу «Книжка року – 2010», і вже третій рік поспіль у номінації «Краща книжкова серія року» перемогла серія «Приватна колекція» Василя Ґабора.

«Для нас кожна книга – щось особливе. Й оформлення, і тексти – все повинно бути співзвучне, у дуже доброму смаку», – наголошує Василь Ґабор.

Довідкова інформація:

У серії «Приватна колекція», автором та упорядником якої є Василь Ґабор, побачили світ відомі антології «Приватна колекція: Вибрана українська проза та есеїстика кінця ХХ століття», «Незнайома. Антологія української «жіночої» прози та есеїстики другої пол. ХХ – поч. ХХI ст.», «Дванадцятка. Наймолодша львівська літературна богема 30-х років ХХ ст.: Антологія урбаністичної прози», «Бу-Ба-Бу (Юрій Андрухович, Олександр Ірванець, Віктор Неборак): Вибрані твори: Поезія, проза, есеїстка» та один з авторів ідеї та концепції видання книги Андрія Содомори, Маркіяна Домбровського та Андрія Кіся «Anno Domini. Року Божого: Латинські написи Львова», «Українські літературні школи та групи 60–90-х рр. ХХ століття», «Аз, два, три… Дванадцять — лист у пляшці: Антологія Авторського Зарубіжжя», а також безліч книг відомих українських письменників, переклади світових класиків та дитячих книг у серії «Приватна колекція для дітей».

Деталі

Дата:
16 Лютого 2011
Час:
18:00 - 20:00
Ціна:
безкоштовно
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення