Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Зустріч з американським літературознавцем проф. Доном Скізом

13 Травня 2011 @ 18:00 - 20:00

безкоштовно

13 травня о 18.00 книгарня “Є” запрошує на розмову з американським літературознавцем проф. Доном Скізом на тему “Сучасна американська література”.

Проф. Дон Скіз розповість про найбільш відомих, про найбільш важливих і про найбільш якісних авторів сучасних США та про їхні твори.

Дон Скіз — літературознавець, з 1992 року викладає американську літературу та культурологію у Коледжі вільних мистецтв у штаті Міннесота “Коледжі Густава Адольфа”.

Автор книжок “Письмо природи: пасторальний поштовх у Америці” (‘Nature Writing: The Pastoral Impulse in America’) (1996); “Гори пам”яті: вогонь життєвих поглядів у Ріці Безповоротної Пустелі” (або “Гори пам’яті: життя вогненних краєвидів у Ріці Безповоротної Пустелі”) (‘Mountains of Memory: A Fire Lookout’s Life in the River of No Return Wilderness’) (2001), а також численних статей із літератури та історії довкілля. Зараз працює над автобіографічним твором про досвід велосипедиста в Америці. З січня 2011 за Стипендією ім. Фулбрайта викладає в Національному університеті “Острозька академія”, Львівському національному університеті ім. І. Франка, Українському католицькому університеті.

Лекція відбудеться за участі перекладача.

Деталі

Дата:
13 Травня 2011
Час:
18:00 - 20:00
Ціна:
безкоштовно
Подія Tags:
, , , ,

Місце проведення