Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Зустріч із польською письменницею Барбарою Космовською

28 Квітня 2011 @ 18:00 - 20:00

безкоштовно
зустріч Барбарою Космовською
зустріч Барбарою Космовською

28 квітня о 18.00 книгарня “Є” та видавництво “Урбіно” запрошують Вас на зустріч із польською письменницею Барбарою Космовською.

Українські читачі вже мали нагоду познайомитись із романом для підлітків та їхніх батьків “Буба”, однак на цьому пригода з Бубою не закінчується!

“Буба: мертвий сезон” – нова книжка про Бубу, яку вже встигли полюбити українські читачі. Барбара Космовська та Божена Антоняк, яка переклала обидві книжки відомої польської письменниці, розкажуть, як постала ця чудова дилогія про шістнадцятирічну дівчину та її родину. Чому нова книжка має такий незвичний підзаголовок? – запитаєте Ви. Мертвий сезон — це коли у твоєму житті нічого не відбувається. Мабуть, самій Бубі найбільше цього хотілось би: щоб не відбувалося нічого нового, адже досі її життя нагадувало казку. Взаємне кохання, вірна подруга, перемога на чемпіонаті з бриджу — чого ще бажати. На жаль, світла смуга в житті нашої героїні змінилася темною. Та Буба ніколи не здається — вона впевнена, що й на її вулиці рано чи пізно буде свято. І повірте, воно таки буде.

Барбара Космовська – популярна польська письменниця, яка пише для дорослих і молоді. Книжку “Приватна територія” (2001), що перемогла на літературному конкурсі “Щоденник польської Бриджит Джонс”, названо найжіночнішим польським романом 2001 року. Авторка романів “Провінція”, “Гобелен” та “Угору річкою” (2003), “Блакитний
автобус” (2004), “Думчики” (2005), “Германці” (2008). Твори для молоді, “Буба” (перше видання 2002, відтоді перевидавалася 5 разів), “Буба: мертвий сезон” (2007), “Позолочена рибка” (2007), “Пушка” (2008), “Samotni.pl” (2011) належать до найулюбленіших книжок
польських підлітків та їхніх батьків. Це книжки, які варто читати усією родиною. Українською мовою видано “Бубу” (Урбіно, 2010).

Деталі

Дата:
28 Квітня 2011
Час:
18:00 - 20:00
Ціна:
безкоштовно
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення