Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Зустріч із поеткою Юлією Кручак

15 Квітня 2015 @ 18:00 - 20:00

безкоштовно

15 квітня о 18:00 у кав’ярні-галереї “Дзиґа” відбудеться поетичний вечір резидентки Станіславського феномену Юлії Кручак. Юля читатиме вірші, із якими стала переможницею літературного конкурсу Форуму Видавців “Молода республіка поетів”, розповідатиме про досвід вчителювання, про заснування фонду для онкохворих діток, про сучасне мистецтво очима молодої поетки та про мистецьку інтердисциплінарність, поєднану в одній особі.

Модератор заходу: Богдана Неборак

Юлія Кручак — поетка, художниця, засновниця благодійно-мистецького фонду на підтримку онкохворої молоді «АрТерапія». Народилася на Житомирщині. 
Юля визнана найкращою серед ста сорока семи поетів, які подали свої заявки на конкурс «Молода республіка поетів» Львівського форуму видавців.
Лауреатка літературних конкурсів «Нові імена України» (2012), «Молода республіка поетів» (2014), тощо. Гість першої в Україні літературної резиденції для молодих письменників «Станіславський феномен» (2014). Есеї надруковані в альманасі «Принагідні гості» («Discursus», 2014). Учасниця багатьох фестивалів та мистецьких акцій. Вірші друкувалися у всеукраїнській періодиці.

Деталі

Дата:
15 Квітня 2015
Час:
18:00 - 20:00
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення

галерея «Дзиґа»
вул. Вірменська, 35