Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Зустріч із французьким видавцем та письменником Жаном Маттерном

25 Січня 2012 @ 16:00 - 18:00

безкоштовно

25 січня (середа), о 16.00 в книгарні “Є” відбудеться зустріч із французьким видавцем та письменником Жаном Маттерном (спільно з Французьким Інститутом в Україні та Французьким Альянсом у Львові).


Тема зустрічі: «Проекти видавництва Gallimard».

Жан Маттерн керує відділом придбання прав на видання іноземної літератури у всесвітньо відомому видавництві Gallimard, яке 2011 року відзначило столітній ювілей.

Сьогоднішній гість ознайомить українську публіку з історією свого видавництва та з актуальними тенденціями книговидання (поява електронних книг, зміна культурних, зокрема читацьких, звичок тощо). Також Жан Маттерн, автор двох романів, «Купальня Кірай» (2008) та «Молочні ріки, масляні береги» (2010), поділиться письменницьким досвідом.

Жан Маттерн
Народився у 1965 році в Німеччині.
Після закінчення університету Сорбонна за спеціальністю «літературна компаративістика» протягом 8 років (1990—1998) очолював відділ продажу авторських прав у видавництві Actes Sud.
З жовтня 1998 керує відділом придбання прав на видання іноземної літератури у видавництві Gallimard, переважно для серії «З усього світу» (Du monde entier). Координує програми видання іноземної літератури в співпраці з редакторами видавництва, безпосередньо працює з багатьма авторами. Є редактором серії Arcades.
Автор двох романів: : «Купальня Кірай» (Les Bains de Kiraly) (2008) та «З молока та меду» (De lait et de miel) (2010), опублікованих у видавництві Sabine Wespieser, перекладених вісьмома мовами.
Кавалер Ордену літератури та мистецтв.

Деталі

Дата:
25 Січня 2012
Час:
16:00 - 18:00
Ціна:
безкоштовно
Подія Tags:
, ,

Місце проведення