Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

“Z-Band” заграє у львівському джаз-клубі

5 Квітня 2012 @ 20:00 - 22:00

25грн. - 50грн.
У джаз-клубі Z - Band
У джаз-клубі "Z - Band"

5 квітня, четвер, о 20:00 у «ДжазКлубі.Львів» відбудеться концерт зіркового українського джазового проекту “Z – Band”, у якому грають кращий бас-гітарист України Ігор Закус, кращий джазовий барабанщик країни Ігор Гнидин, відомий піаніст Родіон Іванов та знаний саксофоніст Богдан Гуменюк.

Місце: Львів, вул. Вірменська, 35 (“Дзиґа”, 2-й поверх)
Вхід: 50грн., для членів «Jazz Club.Lviv» та етноклубу – 25грн.

Склад:
Ігор Закус – бас
Ігор Гнидин – барабани
Родіон Іванов – фортепіано
Богдан Гуменюк – саксофон

Довідка:

Ігор Закус
Народився і виріс в Червонограді. Закінчив львівське музичне училище та консерваторію по класу гобоя. На професійній сцені з 1985 року. Багаторазово був визнаний кращим бас-гітаристом України. Записав 25 СD дисків, чотири з них – сольні альбоми.

Закус Ігор володіє 4-х, 5-ти, 6-ти струнними ладовими та безладовими бас-гітарами та акустичним басом, демонструючи яскраву техніку та індивідуальний звук.

Виступав з Мішелем Леграном, Маркусом Міллером, Марком Гілмором, Оксаною Білозір, Таїсією Повалій, Іриною Білик, Ніною Матвієнко, Віктором Павліком, “Night Groove”, Наталією Лебедєвою, “Overtime”, “Джанкой Brothers”, піаністом Петром Пашковим, радіобендом О. Фокіна, Даниїлом Крамером ,виступає з групою «ВІА ГРА. ,є лідером власного гурту “Z band”

Закус Ігор – організатор концертної серії Jazz Kolo. Також він викладає клас бас-гітари, композицію та музичний практикум в Київському національному університеті культури та інституті Глієра.

Ігор Гнидин

Представник нового покоління українських джазових музикантів. Є одним з кращих барабанщиків України. Плідно працює як композитор і виконує свою музику в проекті «ShockolaD».

В 2004р. закінчив Львівську Державну Музичну Академію по класу ударних інструментів. В тому ж році заснував джаз-групу «ShockolaD». Навчався у Польщі в Чеслава Бартковського та Анджея Ягоджінського.

Із 2009 року є співзасновником і координатором «Jazz Club Lviv» та координатором міжнародних джазових майстеркласів «Warsztaty Muzyczne. Chodziez» в Україні.

В 2010 Ігор став учасником стипендіальної програми від Кеннеді Центру (Вашингтон, США). В цьому ж році Ігор став переможцем всеукраїнського конкурсу V-Drums 2010-2011 і отримав можливість представляти Україну на Європейському конкурсі.

В 2011 став одним із засновників першої «Львівської літньої джазової школи».

Ігор грав разом з Мелвіном Тейлором, Майклом Боуві, Френком Паркером, Пьотром Бароном, Андрієм Кондаковим, Ігором Закусом, Тетяною Балакірською, Юрієм Яремчуком, Адамом Кавончиком,Майклом Бові, Міхалом Яросом,Шелдоном дСілва, Марк Коффі, Марком Токаром, Ярославом Ботуром та ін.

Родіон Іванов

Джазовый піаніст, клавішник, композитор і аранжувальник. Учасник стейдж-бенду групи “ВИА Гра”. Народився 1974 року в сім’ї відомого українського музиканта Сергія Іванова Закінчив Донецьку консерваторію.

Засновник групи «Unity», учасник проекту Юрія Шепети «I Love Brasil», лідер власного квартету, учасник проектів Ігоря Закуса, Млади, Анатолія Плотнікова. Свпівпрацював із: Tony Guerrero, Валерієм Волковим, Максимом Гладецьким, Сергієм Макаровим.

У 2002-му представляв Україну на 3-му міжнародному конкурсі молодих піаністів Martial Solal в Парижі. 2006 р.- працює в проекті «Парадуш»; продюсує молоду співачку Настю Маркову. В 2009-му році презентує напрочуд успішний поп-джазовий проект Electric Variete.

Богдан Гуменюк

Народився в місті Бердичів 1984 року в родині музикантів.
В 1999 переїхав до Києва де почав навчатися в КДВМУ ім Глієра по класу класичного саксофону, у 2004 там же ж вступив на джазову кафедру. Грав у студентському ансамблі “City Jazz”, із яким виступив на фестивалі Джаз Коктебель 2004.

В 2005 брав участь у майстер-класах відомого американського саксофоніста Дейва Лібмана у Кракові. Того ж року разом зі студентами Глієра виступав у “Blue note club” м.Познань. 2007 року приєднався до відомого рок гурту “Мед Хедс”. 2009 року почав співпрацювати зі Святославом Вакарчуком проект “Вночі”.

Виграв головний приз конкурсу “Додж” – запис альбому в Польщі. В 2011 виграв стипендію Фулбрайта і на теперішній час співпрацює з американськими музикантами та навчається в США, де вивчає джазову композицію та виконання

Деталі

Дата:
5 Квітня 2012
Час:
20:00 - 22:00
Ціна:
25грн. - 50грн.
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення