Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Юрій Андрухович та гурт «Karbido» представлять у Львові медіа-виставу «Абсент»

31 Травня 2012 @ 19:30 - 21:00

медіа-вистава «Абсент»
медіа-вистава «Абсент»

31 травня о 19:30 в Першому українському театрі для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11) Юрій Андрухович та гурт «Karbido» представлять медіа-виставу «Абсент».

«Абсент» є останньою частиною музично-поетичної трилогії польського гурту Кarbido і українського письменника Юрія Андруховича.
Ідея «Абсенту» — у створенні за мотивами роману «Перверзія» синтетичної лірико-музичної програми (голос поета, тексти, музика), підсиленої та доповненої візуалізацією (відео-арт у найрізноманітніших формах та проявах).

Медіа-вистава «Абсент» поєднала в собі експериментальну і традиційну музику, іронічні й глибо ліричні тексти та різножанрове відео, являючи при цьому цільний органічний твір. Її прем’єра відбулася 18 грудня минулого року в Київський консерваторії і стала для України однією з найважливіших мистецьких подій року.

У Львові медіа-вистава «Абсент» відбудеться 31 травня у затишному приміщенні Першого українського театру для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11), початок о 19:30.

Квитки в продажу в українському магазині «Наш Формат» (вул. Братів Рогатинців, 24.). Тел.: (097) 178 84 89.

про учасників:

Юрій Андрухович є одним з найвідоміших сучасних письменників України. Свою співпрацю з польським гуртом Karbido він вважає однією з найвдаліших у своїй творчій біографії. Музиканти Karbido відомі далеко за межами Польщі. Географія їхніх гастролей максимально широка — від Нью-Йорку через Великобританію і континентальну Європу до Гон-Конгу, і скрізь виступи Karbido мають незмінний успіх. Нещодавно вони повернулись з туру Австралією — кілька тисяч кілометрів, майже 40 концертів і врешті нагорода за найкращий музичний перформанс на Fringe World Festival у Перті. Майже від самого початку тандем Андрухович-Karbido співпрацює з vj-групою КУБ. Візуалізація до другої частини проекту створювалася спільно з агенцією «АртПоле», а в «Абсенті» взяли участь і польські відеоартисти.

Місце проведення

Концерт проекту “Bardun Beat Experiment”
вул. Ставропігійська, 9