Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

XIV міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова»

6 Травня 2016 - 9 Травня 2016

320грн.

Найпопулярніший весняний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» відбудеться 6 – 9 травня 2016 р. «Флюгери» традиційно проходитимуть у ексклюзивно відведеному для них внутрішньому дворику Ратуші. Упродовж чотирьох днів тут виступить 20 гуртів, у яких грають музиканти з України, Польщі, Ізраїлю, Ірану, Азербайджану, Італії та США.

Цього року «Флюгери Львова» стануть своєрідним продовженням «Львівського місяця» у Вроцлаві – масштабної презентації української культури під час заходів Європейської Столиці Культури. Щодня на «Флюгерах» виступатимуть гурти, які представляли українську музику на ЄСК та готували для цього спеціальні програми, як от: «Tik TU», « Усейн Бекіров band & Іванка Червінська», «Marinita», «Shatur-Gudur», «ГИЧ Оркестр» чи «ShockolaD». Останній день фестивалю буде повністю присвячений вроцлавській сцені.

Загалом програма фестивалю побудована таким чином, щоб презентувати нові етапи творчості відомих колективів та відкривати нові імена.

До Львова приїде харизматична співачка із Сан-Франциско із варшавськими джазменами «Rykarda Parasol». Нестандартний вокал Рікарди порівнюють з Nico або PJ Harvey, музику – з Ніком Кейвом чи Джонні Кешем, а стиль її пісень характеризують як «фолк-нуар».

Наймелодійніший український world-music гурт«AtmAsfera»представить свою нову програму «Mantra Diving».

Відомі шлягери з альбому «Цілий» і нові пісні на слова несправедливо призабутих поетів заграє делікатно-екстравагантний «Гич Оркестр».

Музиканти з Лемківщини«Angela Gaber Project»на неймовірній кількості інструментів творитимуть джазові інтерпретації сербських, українських, циганських та польських традиційних пісень.

Вишуканий і ліричний проект «Marinita», який щоразу привозить на«Флюгери» зірок східної музики, цього разу гратиме із віртуозом народних духових інструментів з Ірану Amir Shahsar.

З Італії приїдуть поп-рок ватага «SERAPHINS»та американсько-італійський альтернативний рок«James and the Butcher».

На фестивалі буде прем’єра спільного проекту найвідомішого кримськотатарського джазового колективу «Усейн Бекіров band»та співачки з ПрикарпаттяІванки Червінської.

Також на «Флюгерах Львова» виступить тернопільський електронний проект«Tik TU», учасники якого потрапили у ТОП-20 пісень року в США; молодий українсько-польський джазовий проект«Sacheva Group»;кримськотатарський панк-рок«Shatur-Gudur»; ветерани перемишльського джазу«Efemeryda jass band»та енергетичний український етно-рок «ДримбаДаДзиґа».

Традиційно хедлайнерами «Флюгерів» буде кращий український етно-джазовий гурт «ShockolaD», який виріс на цьому фестивалі, і розвивається разом з ним. «ShockolaD» в оновленому складі заграє із чорношкірою співачкою Ewa Novel.

Цього року зірками «Прокидання на Флюгерах» стануть живі легенди українського року гурт«Кому Вниз». Львів прокинеться у суботу 7 травняпід музику високого духу, невтомної боротьби та запеклої любові.

ПРОГРАМА:
6 травня, п’ятниця

із 17:00
Sacheva Group (Україна-Польща)
Усейн Бекіров band & Іванка Червінська (Україна: Крим)
Marinita (Україна-Ізраїль-Іран-Азербайджан)
Rykarda Parasol (США-Польща)

7 травня, субота

із 10:00
Прокидання з Кому Вниз

із 17:00
Tik TU (Україна)
SERAPHINS (Італія)
Shatur-Gudur (Україна: Крим)
ДримбаДаДзиґа (Україна)
ГИЧ Оркестр (Україна)

8 травня, неділя

із 17:00
Efemeryda jass band (Польща)

James and the Butcher (Італія)
AtmAsfera (Україна)
Angela Gaber Project (Польща: Лемківщина)
ShockolaD& Ewa Novel (Україна-США-Польща)

9 травня, понеділок, День Вроцлава

презентація Європейської Столиці Культури – 2016
із 18:00
DagaDana (Україна-Польща)
Юрій Андрухович & Karbido (Україна-Польща)
Teatr Piosenki we Wrocławiu з музичною виставою «Leningrad» (Польща)

Деталі

Початок:
6 Травня 2016
Закінчення:
9 Травня 2016
Ціна:
320грн.
Подія Category:
Сайт:
http://dzyga.com/flugery/

Місце проведення

дворик Львівської Ратуші
пл. Ринок, 1