Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

виставка живопису від Ольги Володарської-Іщук “Моменти лялькового простору”

24 Квітня 2012 - 19 Травня 2012

безкоштовно
виставка живопису від Ольги Володарської-Іщук
виставка живопису від Ольги Володарської-Іщук

З 24 квітня по 19 травня в галереї LvivArt (вул.Лесі Українки,21) – виставка живопису від Ольги Володарської-Іщук “Моменти лялькового простору”.

Вона – живописець, дизайнер, трохи книжковий графік. Її роботи асоціюються з театром, в них існують предмети – символи, які уперто переносяться з однієї ситуації в іншу. Це перш за все маска, але також і скрипка, вінок із квітів, запалена свічка, шахова дошка, гральні карти, яблуко, пташине гніздо. Інша асоціація – старовинні листівки – ті, які колись, у «Срібному віці», були загальновідомою буденністю, а тепер прикрашають вишукані колекції. Здається, саме від них у героїв та героїнь художниці величезні сумні очі й загальне враження таємничості та беззахисності.

Ще художниця не без гордості зізнається, що любить модерн – з усіма наслідками, що випливають із цього. Однак модерн, при всій безсумнівній популярності цього стилю як «об’єкта любові» – явище складне і оманливе. Принаймні до його рафінованої крайності обожнювачі зазвичай не дотягують. Зрозуміло, величезна кількість п’єро, арлекінів і коломбін, підкреслена спрощеність яскравої композиції та символічність персонажів і деталей іще ні про що не свідчить. Модерн художниці – це скоріш «бель епок», яка щось із останнього з «великих стилів» запозичила, а щось йому протиставила – і протиставила дуже рішуче.

Ольга Володарська-Іщук народилась в 1956 році в м. Львові. Художню освіту отримала у Львівському училищі прикладного та декоративного мистецтва ім. І. Труша (художнє оформлення) та Львівському інституті прикладного та декоративного мистецтва (художнє скло). З 1982 р. учасник багатьох виставок і Україні та за кордоном. В її добірку – чотири персональні виставки і понад 10 групових. Роботи знаходяться в приватних збірках України, Польщі, Німеччини, Великобританії, Ізраїлю, США та Канади.

Деталі

Початок:
24 Квітня 2012
Закінчення:
19 Травня 2012
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення

ресторан імпровізацій Грушевський cinema jazz
пр. Шевченка, 28
Сайт:
http://www.cinemajazz.com.ua