Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка живопису «Весняні рапсодії»

28 Березня 2012 - 19 Квітня 2012

безкоштовно
виставка «Весняні рапсодії»
виставка «Весняні рапсодії»

З 28 березня по 19 квітня в арт-салоні «Сливка» експонуватиметься виставка живопису Тетяни Килівник «Весняні рапсодії».

«Весняні рапсодії» – весняна персональна виставка п. Тетяни, перша за 2012 р., в якій будуть представлені різні тематики реалістичного живопису – квіти, пейзаж, архітектура. Весна для творчої особистості – особливий час. Це час, в який художник виплескуючи свою творчість натомість отримує нові потоки натхнення, – природа стає на шлях відновлення, з нею приходить і новий подих, зокрема, в творчості Тетяни Килівник.

Тетяна Килівник почала свій творчий розвиток з юних років. Основним джерелом її натхнення завжди була природа, тому і не дивно, що саме до живопису художниця має особливе ставлення. У 1988 р. закінчила РХПУ ім. Рєпіна, м. Кишинів, у 2002 – Львівську академію мистецтв.

Після закінчення ЛНАМ (тоді ще Львівської академії мистецтв) вона починає працювати ще й у галузі художнього текстилю. Художниця також починає займатися дитячою книжною графікою і у 2000 році стає призером форуму видавців у Львові. 2001 року книга «Гість із неба святий Миколай» була урочисто подарована УОВ (Українським об’єднанням видавців) Молдовському об’єднанню.

У 2007 році приймає участь у груповій виставці випускників кафедри художнього текстилю ЛНАМ «Дай п’ять» з живописними роботами. Тетяна Килівник надає важливого значення пленерам, оскільки лише живе споглядання може дати розвиток до відчуття та переживання кольору, форми, композиції. Сюди включаємо як особисті пленерні доробки так і активну участь у Всеукраїнських пленерах – Всеукраїнський живописний пленер у м. Форосі (АР Крим, 2010), Всеукраїнський живописний пленер у Ботанічному Саду ім. М. М. Гришка (м. Київ, 2010), Всеукраїнський
живописний пленер у Буковелі (2011) та ін.

Мисткиня проводить персональні виставки, в яких виявляє свій особливий живописний стиль, це «Лірика» (2010), «У Шевченківськім Гаю» (2010), «У променях сонця» (2011), інші. Художниця не лише розвивається всередині своєї творчості, а й тримає тісний зв’язок із зовнішнім розвитком мистецтва, про що нам говорить її участь у Всеукраїнських виставках – Бієнале текстилю (Львів, 2010), Трієнале текстилю (Київ, 2010), Всеукраїнська виставка до дня художника (2011), «Високий замок» (Львів, 2011), Текстильний шал (2011).

Деталі

Початок:
28 Березня 2012
Закінчення:
19 Квітня 2012
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення

клуб «Новий Ноїв Ковчег»
вул. Ставропігійська, 9