Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка живопису Наталії Павлюк «Ліричні відступи»

1 Серпня 2012 - 31 Серпня 2012

безкоштовно

Наталія Павлюк «Ліричні відступи»

1 серпня 2012 року о 18:00 год. в кав’ярні-галереї «Штука» відбудеться відкриття першої персональної виставки львівської художниці Наталії Павлюк «Ліричні відступи». Виставка триватиме з 1 по 31 серпня, щодня з 9:00 до 22:00 год., вхід вільний.

Персональна виставка Наталії Павлюк – репрезентація її творчих досягнень, індивідуального художнього почерку, завдяки якому мисткиня яскраво розкриває глядачеві своє бачення світу, певних проблем. „Ліричні відступи” в її розумінні – це так звані паузи в стрімкому русі повсякденного життя. Вони зігрівають своєю енергетикою і, незважаючи на інтенсивний колорит, заспокоюють.

Цю невеличку серію робіт художниця почала писати взимку – коли навколо було похмуро, а в душі буяли літні барви. Загалом це 15 яскравих картин – натюрмортів і жіночих портретів – різних, але водночас тісно взаємопов’язаних своєю естетичною досконалістю, яка орієнтує на відчуття спокою, впевненості і оптимізму. Для Наталі Павлюк зображення образу дівчини з квітами – це не лише гармонійне поєднання, яке приносить візуальну насолоду, а й певна філософія, яка апелює до відродження позитивних емоцій, почуттів.

Насичена живописна манера виконання, сформована під впливом художньої освіти (Львівська національна академія мистецтв, кафедра дизайну костюма), активної участі в мистецькому середовищі (участь у Міжнародних і Всеукраїнських конкурсах та виставках), а також багатогранності інтересів мисткині (мода, фотографія, музика, література) визначає своєрідність її творчості. Використовуючи сталі жанри живопису, вона пронизує їх своєю невидимою психологічною ниткою, сповнюючи свої роботи легкою таємницею.

Деталі

Початок:
1 Серпня 2012
Закінчення:
31 Серпня 2012
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення

Zemanta Related Posts Thumbnail
вул. Котлярська, 8
Ukraine