Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка живопису «Експресіонізм зі Львова»

27 Квітня 2010 - 16 Травня 2010

З 27 квітня по 16 травня в галереї “Зелена канапа” експонуватиметься виставка  живопису Михайла Демцю «Експресіонізм зі Львова».

Сучасне мистецтво, чи скоріше «контемпорарі арт» , в суті своїй космополітичне. Виставка арт- групи молодих художників в Амстердамі, нічим не відрізняється від виставки групи українських художників у Львові. Ми радіємо, що вже європеїзовані. Та все ж таки… Напевно, кожен, чи то українець, чи іноземець в Україні бажає бачити своє характерно – українське.

Львівський художник Михайло Демцю повністю задовольнить подібну потребу.

Довідка:
Михайло Демцю
– найяскравіший представник національного, ба навіть, львівського живопису. Уродженець Прикарпаття, випускник Львівського державного училища декоративного та ужиткового мистецтва імені Труша, продовжувач школи Михайла Мороза і Олекси Новаківського .
Демцю пропонує поціновувачам мистецтва чисті кольори традиційної вишивки – червоний, жовто-зелений та гарячо-жовтий, декоративно-площинне трактування об’єктів, на манер Бойчукістів, експресивний танець мазка під запальну гуцульську коломийку. Від такого колориту у європейців голова іде обертом і на чисельних виставках слова захоплення звучать в унісон : «Оце – Україна!» Недарма ж Михайло Демцю заслужив звання народного художника України.

Місце проведення