Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка живопису «Чотири виміри»

13 Березня 2012 - 1 Квітня 2012

безкоштовно
виставка «Чотири виміри»
виставка «Чотири виміри»

З 13 березня по 1 квітня в Мистецькій Галереї Гері Боумена чотири мисткині з міста Ужгород – Пономаренко Надія, Корж – Радько Людмила, Кондратюк Олена та Долгош Одарка, презентують виставку живопису та каталог.


Проект під назвою «ЧОТИРИ ВИМІРИ», триватиме до 1 квітня. «Чотири виміри» – це чотири різних жіночих погляди на світ та буття.

Цей проект вже був представлений в Ужгороді та в Словаччині, в містах Братислава та Кошіце.

Не випадково тепер виставка відбудеться у Львові. Саме тут, в різний час, авторки здобули вищу художню освіту, і тому Львів, як наступне місто презентації проекту, є закономірним і символічним.

«Чотири виміри» – це чотири різних жіночих погляди на світ та буття. Неповторність, несхожість художнього світу цих мисткинь, різноманітність творів і технік – очевидна, а філософсько – мистецькі роздуми про суть життя, чуттєвість та емоційність образів притаманна кожній.

Це проект, в якому одночасно співіснують і співрозкриваються індивідуальні творчі програми, найрізноманітніші тенденції і напрямки, що перетинаються і взаємозбагачуються.

Окрім творчості авторок об*єднує активна громадська позиція. Створена ними Асоціація творчих жінок Закарпаття ГО «Нова форма» дає змогу реалізувати різні культурологічні проекти та заходи: ярмарки «Книжковий Миколай», видавничі та медіа проекти, благочинні аукціони творів мистецтва, художні пленери, присвячені збереженню пам*ятків народної архітектури та інші.

Проект «Чотири виміри» відбувся завдяки підтримці управління культури Закарпатської ОДА та губернатора Закарпатської області пана Ледиди О.О.

Деталі

Початок:
13 Березня 2012
Закінчення:
1 Квітня 2012
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення