Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка прикрас Олени Хомякової

26 Червня 2012 - 15 Липня 2012

безкоштовно
виставка Олени Хомякової
виставка Олени Хомякової

Уже третій рік поспіль, у червні місяці, в галереї «Зелена канапа» представляє свою творчість на персональних виставках художник-дизайнер прикрас Олена Хомякова.

ЇЇ твори, в основному з кераміки, а також скла, бісеру, перлів, каменів, латуні та срібла уже завоювали велику популярність і захоплення у тисяч прихильників сучасного дизайну у ювелірному дизайні, а Олена Хомякова…повністю поміняла свій стиль.

На цьогорічній виставці «12.00», що відбуватиметься з 26 червня до 15 липня львівська дизайнерка об’єдналась з киянкою Даною Хміль, щоб створити спільний бренд “Olena KHOMYAKOVA & KAZA”. Разом вони зробили величезну колекцію прикрас для своєї першої виставки у стилі стімпанк.

Стімпанк або паропанк (англ. steam + punk, «пара + протест, конфлікт») — підвид фантастики, дія якого відбувається в світі, де широко використовуються технології парових машин, що замінюють електроніку.

Це популярний та культовий напрямок творчості: насамперед літератури, , а також графіки, кіно, музики…

Він є естетичною основою потужного мистецької напрямку, представниками якого є багато львівських графіків.

Підвидом «стімпанку» серед інших є «клокпанк» до якого найпевніше і звернулись дизайнери.. Його назва походить від використання годинникових механізмів, які в клокпанку зазвичай замінюють парові машини.

Дизайнери “Olena KHOMYAKOVA & KAZA” обрали циферблати та годинникові механізми, виготовляючи підкреслено крупні кулони, персні та сережки з заклепками, камінцями з латуні та срібла.

Деталі

Початок:
26 Червня 2012
Закінчення:
15 Липня 2012
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення