Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

виставка пастелей від Ірини Данилів – Флінти під назвою «Мандрівка жовтим трамваєм»

6 Липня 2010 - 25 Липня 2010

безкоштовно

З 06.07.2010 (відкриття о17:00) – 25.07.2010 – в галереї LvivArt ( вул.Лесі Українки, 21) – виставка пастелей від Ірини Данилів – Флінти під назвою «Мандрівка жовтим трамваєм».

«Народилась я в чудовому і неповторному місті Львові 11 липня 1960 року. Цю виставку присвячую приємним серцю і душі куточкам рідного міста, околицям Високого Замку і Кайзервальду, поблизу яких я живу з дитинства. І саме тепер виникла потреба зафіксувати мотиви, що вже давно виношувались в ескізах, думках, під враженням мандрівок.

Закінчивши у 1979 році ЛУПМ ім.Труша відділ художнього ткацтва і у 1984 році ЛДІПДМ – кафедру художнього текстилю, віддавала перевагу у своїй творчості гобелену, батику, колажу, нетрадиційному текстилю. Неодноразово була нагороджена дипломами, преміями, з 1997 року стала членом Національної спілки художників України секції текстилю. І дотепер текстиль є моєю любов’ю та стихією. Та за останні роки зросло бажання висловлюватись активніше в пастельному живописі. Раніше працювала в акварелі, темпері, пастелі, змішаній техніці, проте виставлялась зрідка. Текстиль перемагав. А сьогодні, відійшовши дещо від інтерпретацій, імпровізацій і декоративності у текстильних творах, малюю те, що бачу, відчуваю, не занурююсь в умовності, не стримую себе. Спочатку захоплювали здебільшого краєвиди, далі моменти живої природи з елементами архітектури і все що зростало , цвіло, плодоносило, руйнувалось, будувалось і навіки застигало поміж природою, змінюючи її настрій, стан, пору. Пастель мені в цьому якнайкраще пасує своєю м’якістю, легким узагальненням і толерантністю.

Праця в Національній академії мистецтв на кафедрі академічного живопису також підсилює мої пориви до участі у багатьох виставках в Україні та за кордоном, зокрема у Греції, Іспанії, Франції.

Я мала добрих викладачів – пам’ятаю про них, і все ж найважливішим вчителем для мене був і залишається у своїх творах мій батько Зеновій Флінта.

Пропоную часточку свого доробку за останні два роки і запрошую пройтися моїми теперішніми стежками.»

Ірина Данилів-Флінта

Деталі

Початок:
6 Липня 2010
Закінчення:
25 Липня 2010
Ціна:
безкоштовно
Подія Tags:
, , , ,

Місце проведення

Турнір за правилами К-1 “Gas Station Fight club”
вул. Джерельна, 20