Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка малярства Романа Опалинського “Червоне та синє”

20 Березня 2012 - 23 Квітня 2012

безкоштовно
виставка Червоне та синє
виставка "Червоне та синє"

З 20 березня (відкриття у вівторок о 17:00) по 23 квітня в галереї LvivArt (вул.Лесі Українки,21) – виставка малярства на дереві від Романа Опалинського “Червоне та синє”.

Виставки улюбленого художника галереї Романа Опалинського є щорічними. Чергова експозиція – є своєрідний творчий звіт за останнє півріччя. Вона складається з робіт виконаних на дереві в техніці левкас, олія, поталь. На дошках зоображені різні пори року, різні настрої. Це і осінній збір урожаю, етнічні та релігійні сценки зв’язані зі святами, і натюрморти з плодами, і загально людські філософські роздуми на загально людські теми боротьби добра і зла, відносин чоловіка і жінки.. Палітра кольорів,що домінує на картинах: контрастна, «Червоно-Синя». Вона символізує дві стихії: вогонь та воду, + та – ,гаряче та холодне, любов та ненависть, радість та печаль.

Роман Опалинський

Народився в 1962 р. працює і проживає живописець в м. Городку, Львівської обл.. Закінчив кафедру художнього скла Львівського інституту прикладного та декоративного мистецтва (тепер Львівська Національна Академія Мистецтв). Крім живопису також працює в галузях графіки і художнього металу. Учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних виставок. Серед яких «Осінні салони» і «Мистецтво вільного світу» у Львові, «Мистецтво – амбасадор свободи і демократії» у Києві, міжнародні пленери у Польщі, колективні виставки в Німеччині, Голландії, Франції, Словаччині. Твори знаходяться у приватних колекціях у Польщі, Німеччини, Голландії, США, Канаді, Австралії, Ізраїлі. Член Національної спілки художників України. Заслужений художник України (2009)

Деталі

Початок:
20 Березня 2012
Закінчення:
23 Квітня 2012
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення

ресторан імпровізацій Грушевський cinema jazz
пр. Шевченка, 28
Сайт:
http://www.cinemajazz.com.ua