Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка “Коста-Ріка/Футбол/Пристрасть”

3 Липня 2012 - 22 Липня 2012

безкоштовно
виставка Коста-Ріка/Футбол/Пристрасть
виставка "Коста-Ріка/Футбол/Пристрасть"

З 3 по 22 липня в галереї мистецтв “Primus” експонуватиметься виставка “Коста-Ріка/Футбол/Пристрасть”.

Арт-галерея «Primus» (Львів), національний музей Сан Хосе (Коста-Ріка), МГО «Ініціативи нації», «InkoArt» (Київ) представляють міжнародну мистецьку акцію присвячену ЄВРО 2012.

Футбол у світі існує вже більше двох тисяч років по всій земній кулі – від стародавніх китайців до індіанців Америки. Футбол, безумовно, щось більше ніж просто гра – це мистецтво. Для Китаю це мистецтво духу і тіла, для Європи – мистецтво техніки, для Латинської Америки – мистецтво життя.

Таким чином мистецтво Футболу є квінтесенцією суті кожної Цивілізації. А хто розуміє мистецтво краще ніж самі митці? Проект об’єднає в собі мистецьке бачення суті національного Футболу митців багатьох країн – Латинської Америки, Європи. Цей проект покликаний показати суть Футболу у міжцивілізаційному діалозі через візуальне мистецтво.

Це не вузько спеціалізована діяльність професіоналів, а публічне творче висказування, яке ми запрошуємо практикувати і зацікавлених початківців. Ми прагнемо досягти колективної солідарності не лише між митцями, але й країнами за допомогою вираження естетики футболу та включення її в арт-контекст.

Ми відкриваємо футбольну виставку вже після завершення ігрових пристрастей, в момент коли наше суспільство переповнене відчуттям футболу і готове сприймати його не тільки як захоплюючу гру, а вже як життєвий шлях і філософію життя – те, чим він є для всіх без виключення Коста-Ріканців. Наша виставка покликана показати, які ми насправді всі різні та однакові у своїй пристрасті до футболу.

Деталі

Початок:
3 Липня 2012
Закінчення:
22 Липня 2012
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення

Zemanta Related Posts Thumbnail
вул. Л. Українки, 16/5
Ukraine