Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка Ілони Муравйової «Маркізи»

20 Липня 2010 - 25 Серпня 2010

безкоштовно

20 липня о 17:00 в арт-салоні «Сливка» відбудеться відкриття виставки Ілони Муравйової «Маркізи».

Після дебютної виставки «Карамель» у Львівському Палаці мистецтв, ім’я Ілони Муравйової стало доволі відомим у творчих колах Львова. Її художній стиль легко впізнаваний та свіжий. Від пейзажів віє прохолодою, а гарячі барви натюрмортів можуть зігріти взимку. Її фантазії відображені в рожевих, перламутрових та бузкових мазках. Цього разу вона представить на розсуд публіки та мистецтвознавців свої зовсім нові роботи у арт-салоні «Сливка». На зміну пейзажам та натюрмортам прийшли «Маркізи» – прекрасні романтичні дівчата, які насоложуються життям, відпочивають на пікніках, грають в карти та просто мріють про свого «маркіза», дивлячись у вікно. Цікаво, що образи малярка не малювала з натури, а вигадала сама. Ці милі дівчата не можуть не сподобатьсь, адже вони викликають легку посмішку та навіюють приємні асоціації із весною, юнністю та безтурботністю.Після виставки у «Сливці» Ілона продовжить серії виставок у залах Львова, а на початку осені вже вдруге візьме участь в міжнародному арт-ярмарку в Стамбулі.

Триватиме виставка «Маркізи» з 20 липня по 25 серпня.

Інформація про авторку:

Ілона Муравйова народилася 27 лютого 1980 року в місті Львові.Закінчила Львівський коледж декоративно-прикладного мистецтва ім. Івана Труша в 1999 році.

2004–2007р. – виставки в приватних галереях Німеччини, зокрема в м. Гейдельберзі.

2007 – Загальна виставка у галереї «Арта», Полтава.

2009 – Виставка в галереї «Художник», Львів.

2009 (4.10.) П’ятий пленер у Славську галерея «Максим» 4.10.2009р.

Визначною подією є участь у великому арт-ярмарку в Стамбулі восени 2009 р.

Персональна виставка «Карамель» Львівський палац мистецтв, 26.03.10–10.04.10.

Учасник Файн-Арт 2010, в контексті експозиції «Ляльковий світ». Твори зберігаються у приватних колекціях в Україні, Росії, Німеччині, Франції, Голландії та Іспанії.

«Маркіза….»

Не знаю кому як, та мені, вперше почувши назву персональної виставки Ілони Муравйової, чомусь на думку прийшла «Анжеліка. Маркіза Ангелів», беззаперечно вродлива, часом замріяна та закохана, проте зазвичай стрімка, рішуча та непереможна.

Донедавна, один з улюблених сюжетів молодої львівської художниці між своїми називався «Принцеси». Адже в поєднанні з бузково-гламурними, фантазійними натюрмортами та пейзажами, ці милі романтичні дівчата викликали посмішку та захоплення в жінок й легке непорозуміння в чоловіків.

Сьогодні, тема дещо загострилась й набула певного символізму…

Виокремлений в окрему виставку сюжет отримав зовсім нове звучання й забарвлення.

Помітним стало прагнення автора до передачі руху та життя, яке ведуть її героїні. Прекрасні дами гуляють у сутінках вулицями стилізовано барокового міста, чимось схожого на Львів. Вони весело проводять час збираючись за горнятком чаю з пухким тістечком, витонченим бокалом вина з фруктами, або ж граючи в карти, що вже зовсім не властиво «Принцесам».

Наче подорослішавши в якийсь момент образи художниці почали поступово втрачати рожево-блакитний колорит романтизму.

Все відчутнішою стає сріблясто-блакитна та зеленкава гама. Ряд доволі часто повторюваних предметів дозволяє говорити про певний свідомий чи ні, символізм робіт, де переважає жіноче бачення, відчуття та розуміння. Обов’язковим став пейзаж на задньому плані, що наче кличе глядача переступити в світ «Маркізи», присівши поряд із нею на галявині…

Мистецтвознавець  Ірина Сорокіна

Деталі

Початок:
20 Липня 2010
Закінчення:
25 Серпня 2010
Ціна:
безкоштовно
Подія Tags:
, , , , ,

Місце проведення

Виставка Сергія Резніченка «Кавова еротика»
вул. Котлярська, 8
Ukraine