Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Вистава “Сарана” – 10 та 12 червня

10 Червня 2012 @ 18:00 - 20:00

вистава Сарана
вистава "Сарана"

10 та 12 червня в театрі “Воскресіня” вистава “Сарана”.

САРАНА

Дійові особи та виконавці:

Надія, 35 – Галина Стричак
Мілан, 35 – Назар Лис, Володимир Чухонкін
Дада, 36 – Наталка Марчак
Фреді, 39 – Володимир Губанов, Тарас Юричко
Алегра, 10 – Наталка Лукашонок, Марічка Ковалик
Жанна, 50 – Тетяна Ткаченко
Максим, Макс, 55- Петро Микитюк

Пан Ігнатовіч, 75 – Володимир Геляс
Пан Йович, 80 – Юрій Пилипчук, Вячеслав Рєпін
Пан Сімич, 75 – Григорій Маяков
Пані Петровіч, 78 – Людмила Петруленкова

Режисура та музичне оформлення: Заслужений діяч мистецтв України Ярослав Федоришин Сценографія та костюми: Заслужена артистка України Алла Федоришина

Про виставу:

Драматургія однієї із найпопулярніших сучасних авторів світу Біляна Србляновіч, драми якої належать до інтелектуально-вишуканого мистецтва. Подивившись виставу «Сарана» ви зустрінетесь з цікавими мистецькими метафорами режисера та художника Ярослава та Алли Федоришиних, які задають собі і Вам питання: для чого живемо? Для чого кохаємо? Для чого чекаємо чогось і мріємо про те, що ніколи недосяжне? Задумуємось над питаннями життя і смерті, любові і ненависті, добра і зла, молодості і старості, а поза цим життя проходить, так як спалах блискавки. Якщо Вас це цікавить запрошуємо на прем’єру «Сарана», яка відбудеться 1 травня.

Це інтригуюча історія про життя декількох сімей, які хочуть любити, страждати, прощати, щоб життя ніколи не закінчувалось, а смерть була відсутня. Але що отримують в реальності: запрошуємо подивитись виставу-притчу, за текстами Б. Србляновіч, адаптовану режисурою Ярослава Федоришина в художньому обрамленні Алли Федоришиної, які відповідь дають таку: любити, любити, любити….

Деталі

Дата:
10 Червня 2012
Час:
18:00 - 20:00
Подія Category:
Подія Tags:
, ,