Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Вперше у Львові відбудеться “Фестиваль партнерства”

15 Вересня 2012 - 16 Вересня 2012

15 та 16 вересня 2012 року до 25-річчя польського консульського представництва у Львові відбудеться «Фестиваль партнерства».

Такий проект відбувається вперше у Львові, його суть полягає в презентації культурних візиток польських міст та воєводств партнерів Львова та Львівської області, a також господарів – міста Львова та Львівської області.

На площі Ринок відбудуться виступи польських фольк-гуртів, джазових колективів, танцювальних ансамблів, вироби ремісників, страви регіональних кухонь та багато іншого. Свої «культурні візитки» привезуть до Львова такі міста та регіони, як: Вроцлав, Лодзь, Жешув, Люблін, Перемишль, а також люблінське, сілезьке, вармінсько-мазурське, малопольське та підкарпатське воєводства.

Головний гість фестивалю – українсько-польський рок-гурт «ЕНЕЙ» з Ольштина (Польща), який виконує фольк-рок та уже деякий час займає перші сходинки хіт-парадів в Польщі.

Окрім концертів на пл. Ринок відбудуться інші супутні заходи, у тому числі виставка художників з польського регіону Вармії та Мазур, та спеціальний концерт „Сapelli Cracoviensis” у Латинському Катедральному Соборі.

Деталі

Початок:
15 Вересня 2012
Закінчення:
16 Вересня 2012
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення