Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

V СВЯТО ДЕНЬ БАТЯРА у Львові

27 Квітня 2012 - 1 Травня 2012

безкоштовно
V СВЯТО ДЕНЬ БАТЯРА у Львові
V СВЯТО ДЕНЬ БАТЯРА у Львові

З 27 квітня по 1 травня у Львові V свято батяра у Львові.

Батяри усіх країн, єднаймося!

Львів’яни та гості міста на День батяра матимуть унікальну можливість поринути в атмосферу, настрій, побут, стилістику такого автентичного львівського явища, як батярство, що cтворило своєрідний міський фольклор, сформований на лексиці львівської вулиці початку ХХ ст.

Гості Свята традиційно мають можливість взяти участь у інтерактивній програмі свята,що складатиметься з таких елементів:

Вибори головного Батяра та Пані Батярової – усі, хто вирішить по-справжньому перевтілитись в батяра та відчути себе господарем свята, приходьте у батярському одязі та беріть участь у змаганні за титул Батярського Короля та Пані Батярової.

Батярський тир – стріляння з рогатки кавовими зернятами по пивних бляшанках

Батярський фото-стенд –миттєве перевтілення у колоритного батяра, фото в ретроавтомобілях в образі батяра.

Майстер класи з батярських танців та караоке батярських пісень

Батярська канцелярія- кожен гість Свята може пройти процес посвячення та отримати посвідчення справжнього батяра. Посвідчення Батяра засвідчує, що Ви є справжнім батяром, який любить файну забаву, справжній поціновувач гарних кобіт, почесний гість у всіх кнайпах, цінує добрі буцики (танці), любить гарний дотеп та вміє повеселити себе та свою компанію і є почесним гостем на Святі Батяра.

Отож, запрошуємо до Львова на День Батяра: побачите багато цікавого! Бо «де ще є файно так людям, як тут – тільку ві Львові»…

Сайт свята: www.batyar.lviv.ua

V Свята День Батяра у Львові
V Свята "День Батяра у Львові"

Довідка:
Батяр – це дотепний, галантний і романтичний збиткар.
І хоча справжніх батярів уже давно не лишилося, їх дух у Львові досі присутній, адже є чимало людей, які не тільки люблять цей стиль життя, а й прагнуть відтворити його. На вулицях у День батяра можна буде побачити людей, вбраних по-батярськи. За бажанням, можна буде взяти участь у вуличних виставах у батярському стилі, а також сфотографуватися на згадку зі справжнісіньким «Почесним Батяром». На вулицях і в кав’ярнях лунатиме батярська музика.
Отож, як бачите, вшанування батяра у Львові стає вже традицією, і з кожним роком свято проходить все з ширшим розмахом. Аудиторія стає щораз більшою, а програма – насиченішою.

Деталі

Початок:
27 Квітня 2012
Закінчення:
1 Травня 2012
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення