Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

В Етноклубі виступить гурт “Ойкумена”

6 Березня 2012 @ 20:00 - 22:00

30грн.
гурт Ойкумена
гурт "Ойкумена"

6 березня о 20.00 в Етноклубі відбудеться концерт львівського етно-гурту “Ойкумена”.

Місце: арт-кафе “Квартира 35” (вул. Вірменська, 35 “Дзиґа”, 2-ий поверх)
Вхід – 30 грн., для членів Етноклубу та «Jazz Club.Lviv» – вхід вільний

Інфо від гурту:

“Етно-гурт “Ойкумена” (“заселена земля”, “прадавня земля”) заснований у 2011 році. Особливість його звучання полягає в поєднанні відкритого, тяжіючого до народного, стилю етно-співу з грою на експресивних народних інструментах – українській бандурі та африканському джембе.

В репертуарі гурту твори різних напрямків – народні, адаптовані під бандуру та барабани, твори сучасних композиторів, а також авторські пісні та композиції засновниці і керівника гурту Олени Коссак.

Бандура представляється як чудовий народний інструмент, придатний для виконання на ньому різнопланової музики, який є великим культурним надбанням українців протягом століть. Відмовляючись від класичних і встановлених канонів бандурного виконання, гурт робить акцент на народній манері співу та експресивних піснях. Проте тематика творів “Ойкумени” підібрана для виступів як у академічних залах, так і в молодіжних, неформальних середовищах, показуючи головне: бандура – чудовий багатогранний інструмент з могутнім прихованим потенціалом, який розкриватимуть ще не одні покоління музикантів”.

Деталі

Дата:
6 Березня 2012
Час:
20:00 - 22:00
Ціна:
30грн.
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення

Презентація «П’ятикнижжя» Грицька Чубая на 20. Форумі видавців
вул. Вірменська, 35
Ukraine