Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

В Етноклубі Набутків Ян Бедерман та «Оркестр інтуїтивной музики»

29 Червня 2010 @ 20:00 - 22:00

50грн.

29 червня, вівторок, о 20.00 Етноклуб Набутків та МО “Дзиґа” представляють розширення горизонтів сприйняття з Яном Бедерманом та «Оркестром інтуїтивної музики» (Москва, Росія).

Місце: ГАЛЕРЕЯ “”ДЗИГА. Львів, вул. Вірменська, 35 (перший поверх )

Прохання приходити вчасно. Концерт акустичний і ми прагнемо уникнути зайвого шуму на вході. Продовженя набутків Етноклубу після концерту в кав»ярні на 1 поверсі .

Це нe пoвтopюєтcя і кожен paз стається пo-нoвoмy тут і зараз. Оркестр ніколи не робить репетицій і його виступи не схожі один на одного. Музиканти використовують більше ніж 400 інструментів з різних куточків Землі і перетворюють усе в справжнє театральне дійство.

Учасники:

Ян Бедерман – звуки вільно-трансформованих інтуїтивних просторів.

– психолог, режисер, сценарист, композитор. Спеціаліст з формування реалістичних просторів через вібраційні поля. Творець “Оркестру Інтуїтивно Музики” – вільного простору для усвідомлення і творчості. Все, що потрапляє до нього в руки, починає звучати (сопрано і альт саксофони, англійський ріжок, флейти, дудук, тувинська ігіл, гіджак, рубап, діджуріду, всілякі барабани, море перкусії та обертоновий спів.

Джон Кукарямба – медитативна електроніка, перкусійна багатовимірність. Арсенал інструментів (іншим словом, напевно, не назвеш те незліченну кількість звучать і звукоізвлекающіх пристосувань, яке постійно примножується)

Володимир Нелін – поліритмічний резонансний колайдер, гармонічні ряди. Перкусіоніст: турецький барабан, афро-джембе, там-там, дзвони. Володя грає як музикант і актор, пише музику до вистав.

Андрій Байрамов – залізна логіка, залізний ритм: Конги, байран, джембе, китайські і корейські гонги

Володимир Кудрявцев – контрабас.

Деталі

Дата:
29 Червня 2010
Час:
20:00 - 22:00
Ціна:
50грн.
Подія Tags:
, ,

Місце проведення