Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

У Львові відкриється «Мистецька школа»

10 Травня 2011 @ 19:00 - 31 Травня 2011 @ 20:00

безкоштовно
«Мистецька школа» у Львові
«Мистецька школа» у Львові

Львівський Палац Мистецтв та журнал «A-Z art» запускає новий проект «Мистецька школа» . «Мистецька школа» у форматі популярного арт-лекторію працюватиме у Палаці Мистецтв щовівторка, початок о 19:00, вхід вільний!!!

В програмі лекторію:

– лекції з історії та сучасності вітчизняної
– і світового культури,
– а також дискусії на актуальні теми сучасного мистецтва.

Знані історики, мистецтвознавці, критики розкажуть вам про історію життя та творчості видатних митців минулого, а також поділяться своїми думками щодо подій в сучасному арт-просторі Львова, України та світу.

10 травня «Арт-хроніка сучасного Львова»: віртуальна арт-мандрівка львівськими галереями, виставками, творчістю відомих львівських художників разом із «арт-гідом» Наталею Космолінською.

17 травня «Львівський контекст творчості Бруно Шульца»: відомий львівський історик та перекладач Андрій Павлишин відтворить львівські сторінки творчої біографії «галицького Кафки».

24 травня«Українські митці в Парижі»: відомий львівський історик мистецтва Віта Сусак розповість про внесок українських митців та митців інших національностей – вихідців з України у феномен знаменитої Ecole de Paris (Паризької школи).

31 травня: «Синтез відео і музики в роботах західних художників»: про горизонти, які відкривають мистецтву нові технології, розповість відомий львівський теоретик медіа-мистецтв Богдан Шумилович.

Інформація на сайтах:
www.artpalace.org.ua
www.az-art.com.ua
координатор – Клименко Іра, тел.: (063) 762 07 00

Деталі

Початок:
10 Травня 2011 @ 19:00
Закінчення:
31 Травня 2011 @ 20:00
Ціна:
безкоштовно
Подія Tags:
, , , ,

Місце проведення