Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

У Львові відбудеться ІІІ Міський фестиваль активного туризму та дозвілля “Манівці”

16 Квітня 2011 - 18 Квітня 2011

безкоштовно

Втретє у Львові цього року відбудеться Фестиваль активного туризму та дозвілля “Манівці”. Захід проводиться в рамках святкування Всесвітнього Дня туризму 16-18 квітня в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина, 29).

Основна мета фестивалю, як вважають організатори, – це популяризація активного відпочинку засобами туризму та спорту на противагу пасивному дозвіллю, пропаганда здорового способу життя; популяризація внутрішнього туризму та наочне знайомство з видами екстремального туризму, демонстрація і ознайомлення львів’ян з діяльністю дитячих спортивних секцій, що функціонують у Львові; представлення діяльності успішних фірм рекреаційно-оздоровчого спрямування, як приклад для наслідування мешканцями міста.

На фестивалі проводитимуться показові виступи і майстер-класи за спортивною спеціалізацією. Після закінчення змагальної програми відбудеться демонстрація фільмів про рекреаційні можливості Українських Карпат. Заплановано також показові виступи професіоналів, виставки фірм-виробників туристичного спорядження.
Довідка

Всі елементи фестивалю, окрім змагальної частини, є безкоштовні і відкриті для всіх охочих. Програма фестивалю включатиме:

16 квітня – інтерактивні ігри для усіх гостей свята;
17 квітня – змагання серед підприємств та студентів за звання найсильнішої компанії та інституту Львова;
18 квітня – змагання серед школярів.

Команди формуватимуться з 8 осіб.

Деталі можна знайти на сайті www.manivci.lviv.ua та за тел.(097) 918-51-32.

Місце проведення