Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

У Львові пройде конкурс краси «Міс Львів-2012»

14 Березня 2012 @ 19:00 - 21:00

«Міс Львів-2012»
«Міс Львів-2012»

В місто Лева незабаром пройде масштабне та захоплююче дійство – гранд-шоу «Міс Львів-2012». Хорошою традицією для львів’ян та гостей міста стало обирати найгарнішу та найдостойнішу представницю слабкої статі, котра б увесь рік носила корону найвродливішої дівчини нашого міста.


Цього року першукрасунб Львова оберуть 14 березня 2012 року на сцені Львівського національного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької. А вже за два тижні переможниця конкурсу представлятиме Львів на національному конкурсі краси «Міс Україна-2012» у Києві.

За словами директора конкурсу Валерії Никифорець: «Міс Львів – це єдиний на сьогодні ліцензований конкурс краси в нашому місті, який дає можливість переможниці представляти Львів не лишень в національному конкурсі краси але й міжнародних. Його історія сягає вже близько 18-ти років. Щороку «Міс Львів» відвідує понад 1000 глядачів, а ще близько 750 000 глядачів збирає, біля своїх екранів, телетрансляція церемонії визначення переможниці».

Довідка: Переможницею минулорічного конкурсу стала 18-ти річна, львівська модель, Олена Язовецька, – студентка географічного факультету Львівського кооперативного коледжу економіки і права. Котра, протягом року, представляла Львів на всеукраїнських і міжнародних конкурсах краси у Києві, Женеві, Баку та Анталії.

Зіркові гості: група НеАнгели, Kishe, Маша Собко, Олександр Божик, Андріана, Ірина Федишин, Ляна Новак, Mirami, балети Madrin та NaNoBoom

Квитки у театральних касах міста

Деталі

Дата:
14 Березня 2012
Час:
19:00 - 21:00
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення