Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

У ДжазКлубі виступить гурт «AtmAsfera»

14 Квітня 2011 @ 20:00 - 22:00

50грн.
концерт гурту «AtmAsfera»
концерт гурту «AtmAsfera»

14 квітня (четвер) о 20.00 у “ДжазКлубі.Львів” відбудеться концерт гурту «AtmAsfera» (Київ). Концерт проходить в рамках туру на підтримку нового альбому «Integro».

Платний вхід – 50 грн., для членів «Jazz Club.Lviv» та Етноклубу – 25 грн.

Склад:

Анастасія Яремчук – флейта, вокал
Юлія Яремчук – клавішні, вокал
Андрій Шадій – мандоліна, флейти, вокал
Андрій Черкасов – бас-гітара
Тімур Гогітідзе – ударні, дарабука
Міша Пузюрін – гітара

Назва «AtmAsfera» складається з двох слів: «атма», що у перекладі означає «особистість» і «сфера» – це те, що її оточує. У цілому, ця назва розповідає про те, що оточує особу – її зовнішній та внутрішній світ, а також почуття.

«AtmAsfera» – це і фолк, і етно, й інструментал з елементами сучасної музики, i (куди ж без цього?) елементи року. Втім, завжди можливі зміни, бо ж самі учасники гурту не обмежують свою творчість жодними стилістичними рамками чи стереотипами – просто намагаються виразити за допомогою музики почуття, емоції та інтонації свого внутрішнього світу. Єдине, що завжди залишається незмінним – емоційне наповнення виступів. «AtmAsfera» – музика любові. Музика, яка пробуджує в серці любов, котру шукає кожен з нас.

За п’ять років творчої діяльності «AtmAsfera» дала близько 500 концертів. Гастрольну історію гурту важко вмістити на одному аркуші, та й для чого? Краще прийти і стати учасником цієї історії, залиши в своєму серці незабутні спогади та знайти в ньому любов.

Деталі

Дата:
14 Квітня 2011
Час:
20:00 - 22:00
Ціна:
50грн.
Подія Category:
Подія Tags:
, , , ,

Місце проведення