Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

У ДжазКлубі гратиме «Open Blues Band»

24 Лютого 2011 @ 19:30 - 21:00

80грн.

24 лютого, четвер, о 19:30 у «ДжазКлубі.Львів» (арт-кав’ярня «Квартира 35») відбудеться концерт проекту «Open Blues Band», у якому грають музиканти, що десятиліттями творять музичне обличчя Львова, і не тільки…

Вхід – 80 грн., для членів «Jazz Club.Lviv» та Етноклубу – 40 грн

Склад:

  • Олександр Балабан – гітара
  • Юрій Шаріфов – бас-гітара
  • Олександр Мельник –барабани

Про “OPEN BLUES BAND”:

Kолектив нещодавно створений ( прем’єрний виступ відбувся у 2005 році ), але в ньому грають музиканти з великим музичним досвідом.
ОЛЕКСАНДР БАЛАБАН (гітара) – закінчив консерваторію як піаніст. Засновник та керівник рок-групи „Ореол” (1970-1991 рр.). Останнім часом працює технічним директором російської співачки Алсу.

ЮРІЙ ШАРІФОВ (бас-гітара) – здобув широку академічну музичну освіту ( дипломи скрипаля, музикознавця та композитора ). Член Національної спілки композиторів та Асоціації діячів естрадного мистецтва УкраЇни. Член Громадської експертної ради з питань джазової музики при Міністерстві культури і туризму України. Автор камерно-інструментальних і симфонічних творів, джазових композицій та естрадних пісень. В середині 60-х був одним з перших, хто почав грати рок в Радянському Союзі. В 70-х – 80-х рр. грав у Чернівецьких ансамблях “Смерічка”, “Червона Рута” ( музичний керівник), “Жива Вода” ( засновник та керівник ). В складі джаз- , рок- , поп- , фолк- груп та з сольними концертними програмами гастролював у 24-х країнах. Учасник сотень фестивалів. Співпрацював з багатьма особистостями ( Софія Ротару, Юрій Башмет, Назарій Яремчук, Володимир Івасюк, Лілія Сандулеса, Іво Бобул, Олександр Сєров, Ігор Саруханов та багато інших).

З середини 70-х рр. активно працює в сфері електронної музики. Має досвід педагогічної роботи ( кафедра композиції Львівської музичної академії ). Автор першого вітчизняного спеціального курсу з історії, теорії та практики джаз-, рок- та поп- музики для вищих учбових закладів. Ведучий авторських музичних програм на радіо. Багаторічний голова журі всеукраїнського рок-фестивалю “Тарас Бульба”. Учасник багатьох музичних проектів, в тому числі і міжнародних.

ОЛЕКСАНДР МЕЛЬНИК (ударні) – закінчив училище по класу ударних інструментів. З 1970 по 1991 р. грав у рок-групі „Ореол”.

Деталі

Дата:
24 Лютого 2011
Час:
19:30 - 21:00
Ціна:
80грн.
Подія Tags:
, , , , , ,

Місце проведення