Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

У джаз-клубі “Пугачов-Боголюбов-Корнієнко тріо”

31 Травня 2012 @ 20:00 - 22:00

40грн.
Пугачов-Боголюбов-Корнієнко тріо
Пугачов-Боголюбов-Корнієнко тріо

31 травня, четвер, о 20:00 у «ДжазКлубі.Львів» відбудеться концерт “Пугачов-Боголюбов-Корнієнко тріо”, у якому разом грають відомі ураїнські джазмени: гітарист Євгеній Пугачов, піаніст Олексій Боголюбов та контрабасист Валентин Корнієнко

Місце: арт-кав’ярня «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35, «Дзиґа» 2-ий поверх )
Вхід – 40грн., для членів «Jazz Club.Lviv» та Етноклубу – 20 грн.

Євгеній Пугачов

Євген Пугачов – це джазовий гітарист, композитор, родом із Харкова. Працював з такими відомими музикантами, як Анна Чайковська, Карл Фрієрсон, Сергій Давидов. Євген був лідером власного проекту «New Jazz Project». Після того як Євген переїхав до Варшави, вигравши стипендію від Польського Міністерства Культури, він почав співпрацювати з багатьма польськими та європейськими музикантами в тому числі грав з таким людьми як Джон Бізлі, Дейвід Сандбі, Норвальд Даалу.

У лютому 2012 року Євген записався в складі міжнародного проекту «The First Take» куди входять музиканти з Німеччини, Греції, Польщі. Також музикант співпрацює з норвезькими джазменами і грає в проекті «Polar Expedition».

Олексій Боголюбов

Джазовий піаніст і композитор Олексій Боголюбов народився в 1986 році в Україну, місті Кривий Ріг, Дніпропетровської області.Під час навчання в музичній школі стає неодноразовим лауреатом дитячого джазового фестивалю «Джаз і Юність». Навчався у Криворізькому музичному училищі, інституті ім. Р.М. Глієра, музакадемії ім. Чйковського.

Був концертмейстером вокального відділу в класі відомого педагога Тетяни Миколаївни Русової.
Також Олексій створив своє тріо з контрабасистом Валентином Корнієнком і барабанщиком Сергієм Табунщиком.

Джазовий домрист Віктор Соломін створив проект Соломінбенд, куди був запрошений Олексій Боголюбов в якості клавішника, спільно з барабанщиком Аліком Фантаєвим і басистом Костянтином Іоненко цей колектив став кращим ф’южн проектом 2006 року. Пізніше цей колективом працював із зіркою поп-фольк музики Катею Chilly. В цьому ж році Олексій став постійним музичним партнером аташе з культури німецького посольства за сумісництвом гітариста Жан-П’єр Фрьолі.У 2007 році Олексій входить до складу музичного гурту нової зірки поп-музики Тіни Кароль.

У 22 роки Олексій здобув вищу освіту, як джазовий піаніст і стає учасником міжнародних джазових фестивалів.

Валентин Корнієнко

Валентин Корнієнко народився в Харкові, закінчив Харківське музичне училище в 1996 році по класу гітари, Харківський Педагогічний Університет, Харківський Інститут Мистецтв за класом джазового контрабасу, перевівся в Київський Інститут Музики ім. Р.М.Глієра і закінчив навчання в 2005 році.
Починаючи з 2003 року Валентин живе в Києві. Він бере участь в різних музичних проектах (Схiд – Side, Mlada, Strelchenko Band, A Banda Brasil, Band 44, Dislocados, група Каті Чилі). Гастролює за кордоном (Швеція, Австрія, Великобританія, Польща, Сербія, Білорусія, Литва). Співпрацює з вітчизняними та закордонними музикантами.

Деталі

Дата:
31 Травня 2012
Час:
20:00 - 22:00
Ціна:
40грн.
Подія Category:
Подія Tags:
, , , ,

Місце проведення