- This event has passed.
Трагікомедія «У НАС Є ПАПА!»
10 Травня 2012 - 23 Травня 2012
40грн. - 60грн.Подія Navigation
З 10 по 23 травня в арт-залі «Кінопалацу» Артхаус Львів представляє показ стрічки «У НАС Є ПАПА!».
Шановні глядачі! Зал обладнано зручними диванчиками (9 шт.). У вартість 1 квитка в арт-зал включена вартість диванчика на 2 особи!
Розклад показів: 10:40, 12:50, 17:00, 19:10
Телефони кінотеатру: 297 50 50, 297 50 05
Фільм демонструється українською мовою
Ціна квитка: 40-60 грн. за диван (2 місця)
Про фільм:
У НАС Є ПАПА! / HABEMUS PAPAM
католицька трагікомедія
Італія, Франція / 2011 / 102 хв.
Режисер: Нанні Моретті
В ролях: Мішель Пікколі («Скромна чарівність буржуазії», «Велика жратва»), Єжи Штур («Дежа вю», «Три кольори: білий», «Сексмісія»), Ренато Скарпа («Талановитий містер Ріплі»)
ТРЕЙЛЕР:
– номінація на «Золоту Пальмову гілку» Каннського МКФ
– італійський «Золотий Глобус» в категорії «Найкращий фільм»
– 2 номінації Європейської Кіноакадемії
Новообраний Папа Римський переживає гостру екзистенційну кризу якраз у момент, коли йому належить привітати свою паству. Радники-кардинали, не спроможні зарадити комплексу неповноцінності нового Папи, на допомогу кличуть відомого психоаналітика – між іншим, затятого атеїста.
НАННІ МОРЕТТІ / NANNI MORETTI
режисер, сценарист, актор, продюсер
Народився у 1953 році, живе й працює в Римі.
Одразу після школи продав свою колекцію марок, аби придбати 8-міліметрову кінокамеру, якою зняв свої перші короткометражки. Режисерську кар’єру почав з фільму «Це бомба» (1978), що став справжнім національним хітом й досі вважається в Італії культовим. Відомий своїми ексцентричними комедіями, у яких часто сам виконує головні ролі. Також відомий своєю активною «лівою» політичною позицією та пристрастю до водного поло.
Фільми Нанні Моретті 6 разів номінувалися на «Золоту пальмову гілку» Каннського кінофестивалю – отримав він цю нагороду у 2001 році за фільм «Кімната сина».
Вибрана фільмографія
2011 – «У нас є Папа!»/ Habemus Papam
2006 – «Кайман» / Il caimano
2001 – «Кімната сина» / La stanza del figlio
1993 – «Дорогий щоденнику» / Caro diario
1984 – «Б’янка» / Bianca
1978 – «Це бомба» / Ecce bombo
ПРЕСА ПРО ФІЛЬМ «У НАС Є ПАПА!»
Досить кумедна реконструкція життя у Ватикані після виборів невпевненого Папи від Нанні Моретті ніяк не може вирішити – бути драмою чи комедією, сатирою чи співчутливим портретом людини під час кризи. На щастя, французький актор-ветеран Мішель Пікколі у ролі Понтифіка у розпачі – просто чудовий, навіть тоді, коли невпевнений сценарій Моретті не знає, що із ним робити.
Time Out London
Нанні Моретті ніколи не цурався суперечливих тем, й слідом за нападками на Сильвіо Берлусконі у фільмі «Кайман» він береться за вивчення найсвятішої з усіх святих корів – інституту папства. Фільм «У нас є Папа!» вже вийшов в Італії, викликавши всього лише ледь чутний гомін з боку Ватикану, але це й не дивно: Моретті показує Святого Отця людиною, обтяженою неймовірним тягарем, котра мусить примирити свої людські страхи з духовними обов’язками, і хто в рівній мірі живе життям духовним і світським – зокрема, захоплюючись волейбольними матчами між кардиналами при повному параді на плаці папського замку.
The Guardian
Habemus Papam, «у нас є Папа» – слова, з якими новий Папа постає перед світом, – містять в собі викривлений обрис католицької традиції та чудернацьку нетутешність, що надають фільму неповторний комічний тон, посилений неймовірною грою Мішеля Пікколі в головній ролі та чудовою акторською формою Моретті у ролі претензійного психоаналітика. Одразу варто підкреслити, що у фільмі немає нічого, що б зіпсувало настрій навіть затятому католику.
The Hollywood Reporter
Дивні звуки були помічені сьогодні о 8:30, під час ранкового показу фільму Нанні Моретті «У нас є Папа!» на Каннському фестивалі. Сміх – і то чимало. Конкурсні фільми у Каннах нерідко зухвалі, складні, тривожні. Але майже ніколи – смішні. Італійський режисер, що у 2001 році отримав «Золоту пальмову гілку» за фільм «Кімната сина», вигадав суперечливу історію у дусі «Король говорить» – новообраний Папа переживає кризу неповноцінності та неспроможність стати до своїх обов’язків – і витяг з неї увесь можливий гумор.
The Telegraph