Loading Події

« All Події

 • This event has passed.

«Свято сиру і вина» пройде в місті

8 Жовтня 2010 @ 14:00 - 10 Жовтня 2010 @ 21:00

20грн.
I Свято сиру і вина у Львові
I Свято сиру і вина у Львові

Найвишуканіші та найдемократичніші продукти – сир та вино представлять у Львові.  «Свято сиру і вина» проводитимуть 8-10 жовтня в внутрішньому подвір’ї Ратуші. Розповіді про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, забави, акції, концерти, анімації та звісно чимало хорошого сиру  і вина зустрінуть відвідувачів.

«Брі, камамбер, шаблі, бордо чи рокфор – всім цим та багато іншим можна буде поласувати на святі, під ритми джазу, класичної музики та під час перегляду кіно чи вистави «Целофан». Один з днів фесту присвячений 70-річчю Джона Леннона, тому пройде під музику Бітлз» – розповів організатор свята Андрій Сидор.

З нагоди свята вийде спеціальна газета: сировинний гороскоп, маса цікавих і корисних фактів про сир і вино, інтерв’ю з відомими людьми, численні рецепти глінтвейнів та сирних  страв.

На головному гастрономічному святі осені проходитиме Ярмарка органічних продуктів, серед яких на чільному місці – сир та вино.

Програма свята

«Народний двір» :

з 14.00 починають працювати Ярмарок сиру та вина, Дитяча галявина, Майстерня народних ремесл.

 • Ярмарок сиру та вина – дегустація та продаж продукції від великих підприємств та автентичних сироварів і виноробів
 • Дитяча програма – виготовлення ляльок-мотанок і сирних коників, малювання, розучування народних танців, дитячих пісень, гра на музичних інструментах та інші види розваг.
 • Майстерня народних ремесел: майстри зі своїм приладдям(ковалі, різьбярі, вишивальниці, ткалі, майстри з виготовлення старовинних музичних інстументів і т.д.), залучатимуть глядачів до роботи над своїми творіннями. Поруч проходитиме продаж виготовлених виробів.

з 16.00 починає працювати Народна сцена:

 • Народні забави: конкурси та розваги на кмітливість, силу та винахідливість
 • Автентичні музичні колективи Гуцульщини та Бойківщини,
 • Народні тацювальні колективи Українських Карпат
 • Справжні горці-трембітарі
 • Відомі українські етно-колективи

«Джаз, сир, кіно і вино»

з 16:00 розпочинається презентація вишуканих елітних сортів вин та сирів:
на території свята буде розташовано стилізовані інтерактивні зони, у котрих виробники будуть проводити дегустації та продаж вин та сирів.

Для створення гарної атмосфери гостям пропонується відповідна програма:

 • Показ класики німого кіноматографу XIX
 • Колективи доброго львівського джазу
 • Чуттєве звучання саксофону

Перший день свята, 8 жовтня, на Святі сиру і вина –виступ «Vito Orchestra» та  фольк-бенду «Бурдон».

Другий день свята, 9 жовтня, пройде під музику Бітлз, адже буде присвячений 70-річчю Джона Леннона, британського рок-музиканта, співака, композитора, художника, письменника, політичного активіста, засновника й учасника гурту «The Beatles», одного із найвпливовіших рок-музикантів XX століття. Джон Леннон започаткував нову еру у музиці – епоху оптимізму, людяності і добра. Смакуйте життям і отримуйте насолоду, адже в цей день львівські гурти гратимуть музику Beatles: Green Silence, The Beatlevs, Cadilac, Let It Blues, 4ервоне, Misty Gates, Viktoria, Black Jack, Марія і Ілько Лемко, Сінчук Святослав, Калич Бенд.

Третій день свята, 10 жовтня, на гостей свята чекає спеціальний кулінарний майстер-клас від Даші Малахової, відомої телеведучої шоу «Картата потата», чиї неповторні рецепти давно любить уся країна. Вечірня програма – виступи колективів “The Game” та “ShockolaD”.

*Увага у програмі будуть зміни та доповнення. Слідкуйте!

Місце проведення