Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

“Сільська музика” в Етноклубі

27 Березня 2012 @ 20:00 - 22:00

20грн. - 40грн.
„Сільська музика” в Етноклубі
„Сільська музика” в Етноклубі

27 березня, вівторок, о 20.00 у Етноклубі відбудеться концерт етногурту «Сільська музика» з Рівного. В гості до Етноклубу приїде 15 музикантів і співаків, що представлять пісенний та інструментальний фольклор Полісся.

Місце: арт-каварня “Квартира 35” (вул. Вірменська, 35. “Дзиґа”, 2-ий поверх)
Вхід – 40 грн., для членів Етноклубу та «Jazz Club.Lviv» – 20 грн.

про етногурт „Сільська музика”

Колектив створено в 2004 році. Учасниками гурту є педагоги, керівники гуртів, фольклористи та етнографи – члени Рівненського фольклорно-етнографічного товариства. Гурт об’єднує палких прихильників відродження та популяризації традиційної культури краю. Основним творчим завданням колективу є: успадкування традиційної манери виконання, автентичного поліського співу та регіональної інструментальної традиції; реставрація традиційних звичаїв, обрядів, календарної та позакалендарної народної музичної творчості . Репертуар гурту формується на основі матеріалів, записаних керівниками та учасниками колективу у фольклорних експедиціях на Рівненському Поліссі.

Етногурт „Сільська музика” брав участь у Великодньому Ярмарку в Національному Археологічному Музеї в м. Варшава (Польща 2006), П’ятих Європейських Надбужанських Фольклорних Зустрічах в м.Соколов-Подляський (Польща), Міжнародному фольклорному фестивалі «Балтика-2008» в м.Вільнюсі (Литва), Фестивалі традиційної музики «Малі міста – великі музиканти» в м. Висмержице (Польща), «Ягелонський ярмарок» (Польща, 2008).

В 2011 році став переможцем в номінації автентичного фольклору «гуртовий спів» заключного етапу ХІІ фестивалю «Червона Рута-2011» в м.Києві.

Керівник інструментальної групи – Анатолій Сайчишин

Керівник співочого гурту – Ірина Сливчук

Художній керівник етнокультурного центру – Віктор Ковальчук.

Деталі

Дата:
27 Березня 2012
Час:
20:00 - 22:00
Ціна:
20грн. - 40грн.
Подія Category:
Подія Tags:
, , , ,

Місце проведення