Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

SCANDINAVIA – короткометражні фільми з Норвегії, Данії, Швеції та Фінляндії

21 Жовтня 2010 @ 19:00 - 21:00

20грн.

21 жовтня о 19:00 в Палаці мистецтв відбудеться вечір кіно зі Скандинавії.

Вже вдруге WIZ-ART представляє підбірку найкращих нових короткометражок з північних країн, вперше подібний показ відбувся 4 березня і зібрав величезну кількість шанувальників скандинавської культури та любителів якісного і незвичайного кіно. Ми раді повідомити, що вечори скандинавського кіно стають регулярними і ми будемо докладати зусилля, аби наступного року кінопокази переросли у кількаденний фестиваль.

9 фільмів з Норвегії, Данії, Швеції і Фінляндії зняті молодими режисерами, які своїми роботами вкотре доводять безмежну любов скандинавів до подорожей і пізнання всього нового, навчання і самовдосконалення. Це кіно не холодних і стриманих нащадків вікінгів, а, навпаки, воно сповнене тепла в зображенні правдивих життєвих історій і ніжного відношення до всього пов’язаного з дитинством і мріями…

У фінському документальному фільмі «Перерва на каву» ми спостерігаємо за життям трьох вічних студентів, які досі збираються в університетській їдальні обговорити філософські питання сутності існування, шведський анімаційний фільм культового режисера Йонаса Оделла «Обмани» розповідає про людей, які не можуть не брехати, а данський фільм «Понад хмарами» – це історія про хлопчика, найкращим другом якого є працівник сміттєзбиральної машини.

Програма вечора:

01_coffee_break

ПЕРЕРВА НА КАВУ 19’ – Реетта Хухтанен (Фінляндія 2008)

Перерва на каву, яка ніколи не закінчується… Три вічні студенти обрали стиль життя, який не можна судити за стандартами цілей і продуктивності в зовнішньому світі. В сучасний час, коли люди приходять, йдуть і змінюються, вони вирішили зупинитись і зосередитись на основних питаннях сутності існування.

02_nemesis

МЕСНИК 9’ – Стіан Хафстад (Норвегія 2008)

Ви коли-небудь хотіли володіти суперсилою? Це історія Арне, який переконаний, що має суперсили. Він їх ще просто не виявив, тому вирішує знайти за оголошенням собі ворога-антигероя, сподіваючись, що це відкриє в ньому справжню силу.

03_over_skyerne

ПОНАД ХМАРАМИ 11’ – Беньямін Хоффманн-Петерсен (Данія 2009)

Історія дружби маленького хлопчика і робітника сміттєзбиральної машини.

04_lies

ОБМАНИ 13’ – Йонас Оделл (Швеція 2008)

Три довершені і правдиві історії про обман. В трьох анімаційних епізодах, які базуються на документальних інтерв’ю, ми зустрічаємо грабіжника, якого викривають, але він прикидається бухгалтером-сновидою, хлопчика, який бреше, зізнаючись в злочині, якого не скоїв, та жінку, чиє ціле життя було ланцюгом обманів.

05_cairn

ПІРАМІДА З КАМЕНЮ 15’ – Ханне Ларсен (Норвегія 2008)

Фільм про підлітків, в якому головний герой, 11-річний Йоган стикається з моральною дилемою після того, як почав гру невинних пустощів. Історія розкривається на одному рівні з турбулентним переходом між дитинством та дорослим життям.

06_The_Empty_Chair

ПОРОЖНЄ КРІСЛО 6’ – Крістер Ларсен (Норвегія 2009)

Сьогодні в Ларса день народження і він хоче його відсвяткувати. Завдання виявляється не з легких, бо на Ларса ніхто не звертає увагу.

07_trost

ВТІХА 15’ – Ліннеа Роксехайм (Швеція 2009)

Сара працює оператором зв’язку в шведській службі порятунку. Даніель стоїть на даху і готовий стрибнути вниз. На його останній телефонний дзвінок відповідає Сара.

08_two_stranger_and_one_unknown

ДВОЄ НЕЗНАЙОМЦІВ І ОДИН НЕВІДОМИЙ 14’ – Мерете Оффердал Твейт (Норвегія 2010)

Одного дня в сімейному будинку на півночі Норвегії лунає дзвінок в двері.

09_little_man

МАЛЕНЬКИЙ ЧОЛОВІК 11’ – Есбен Тоннесен (Данія 2006)
Восьмирічний Матіас пише оповідання в школу під назвою «Як зрозуміти жінок». Поле його праці виявляється досить складним.

Тривалість сеансу – 1 год 53 хв

Деталі

Дата:
21 Жовтня 2010
Час:
19:00 - 21:00
Ціна:
20грн.
Подія Tags:
, , , , , ,

Місце проведення