Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

РОЗКОЛЯДА у Етноклубі: “КУРБĀСИ”, “Від Романа до Йордана”, “Віпче Коляда 2012”

24 Січня 2012 @ 20:00 - 22:00

30грн.

У вівторок 24 січня о 20.00 у Етноклубі відбудеться підсумковий різдвяний вечір Розколяди.

У програмі: пісенне дійство проекту “КУРБĀСИ”, презентації, реалізованих цього року, проектів “Від Романа до Йордана” та фото-відео звіт польової лабораторії “Віпче Коляда 2012”

Місце:арт-кафе “Квартира 35”, вул. Вірменська, 35 (“Дзиґа”, 2-ий поверх)
Вхід: 30 грн., для членів Етноклубу та джаз-клубу – 15 грн.

КУРБĀСИ

На території Театру імені Леся Курбаса кілька акторів почали досліджувати пісню як драматургію з її атмосферою, сюжетом та змістом, намагаючись поринути в глибину.
Наступним кроком був експеримент зі звуковим простором, де були задіяні імпровізації голосу та музичних інструментів.
Головною метою учасників є пошук методів розкриття пісні, як самобутньої субстанції, живого організму, з своїм життям і драмою. Про акторів: http://n.kurbas.lviv.ua/portraits

Проект зачновано 2009р., перший пробний альбом виконавцiв – “Райце”: у першій частині купальські, весільні пісні та балади, а друга частина складатиметься з колядок, щедрівок і старовинних гуцульських байок.
Виступ супроводжуватиметься відеорядом львівського художника Володимира Стецьковича, костюми для гурту створили дизайнери Львівського Тижня Моди Петро Нестеренко-Ланько,Олеся Гринь та Оленка Болдирева.
Сторінка гурту: http://www.myspace.com/kurbasy

Склад:
Наталя Пархоменко – вокал
Мирослава Рачинська – вокал
Марія Копитчак – вокал, акордеон
Олег Онещак – акордеон, флейта, бубен
Орест Шарак – діджеріду, цимбали, кавал, перкусія, дримба
Олена Єременко – скрипка
Володя Бедзвін – віолончель

Різдвяна польова лабораторія “Коляда у ВІПЧЕ 2012”

проходила 13-15.01.2012 у с. Віпче на Гуцульщині. Це чергова експедиційна акція в рамках тривалого проектуПоьова Лабораторія Етноклубу набутків, по співпраці і діалогу людей різних культурних середовищ з носіями автентичного мистецтва. Цього року ми були учасниками традиційного колядницького ритуалу на Василія і святкової забави з танцювальною родиною Іллюків.

«Від Романа до Йордана»

заснований в 2010 році щорічний проект-марафон молодих митців, котрі взяли ініціативу організувати та презентувати авторські подарунки львів’янам і гостям міста, а також у інших містах України.
Гасло свята – «У різдвяні пакунки – мистецькі подарунки!»

Місце проведення