Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Презентація книжки Андрія Куркова “Маленьке левеня і львівська мишка”

9 Вересня 2014 @ 18:00 - 19:30

безкоштовно

9 вересня (вівторок), з 18.00 до 19.30 в книгарні “Є” презентація книжки Андрія Куркова “Маленьке левеня і львівська мишка”.

Спільно з Видавництвом Старого Лева.

Ідея написати львівську казку з’явилася в Андрія Куркова більше року тому під час Львівського дитячого форуму. На одному з майстер-класів Андрій разом із дітками вигадав історію про маленьке левеня. А опісля, ввечері, під час дружніх посиденьок, розповів про це у компанії, де були головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка і директор видавництва Микола Шейко. Саме тоді й виникла думка оселити цю казку в книжці. За якийсь час Андрій Курков надіслав Старому Леву казку, яку він, до речі, написав українською мовою, хоча свою дорослу прозу він пише зазвичай російською.

Художника для цієї книжки обирали ретельно і врешті зупинилися на Мар’янові Пирожку, адже його роботи «дихають» Львовом і він надзвичайно уважний до деталей. Завдяки ілюстраціям Мар’яна (який є ще й лідером музичного гурту “Гич-оркестр”) діти, розгорнувши книжку, зможуть зануритись у світ маленького левеняти, що народилося в цирку, та львівської мишки, якій притаманні найкращі риси маленької галицької пані. Ілюстрації казки насичені милими й дотепними родзинками, якщо бути уважним, то у книжці можна знайти і впізнати «Гич-оркестр» у повному складі, і згадку про Форум видавців і не тільки.

Учасники:

автор Андрій Курков,
лідер гурту «ГИЧ-оркестр» Мар’ян Пирожок,
головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка,
Модератор — письменниця Галина Вдовиченко.

Деталі

Дата:
9 Вересня 2014
Час:
18:00 - 19:30
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:

Місце проведення

книгарня «Є»
пр. Свободи, 7