Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Персональна виставка живопису Жен Вея у Львові

10 Червня 2011 - 28 Червня 2011

безкоштовно

З 10 по 28 червня в Музеї мистецтва давньої української книги (м. Львів, вул. Коперніка, 15а) експонуватиметься персональна виставка живопису китайського художника Жен Вея.

Творчість Жен Вея, молодого китайського художника, тісно пов’язана як з рідним Китаєм, так і з Україною, зокрема зі Львовом… Чому саме Львів? На це питання найточнішу відповідь знайдете при відвіданні виставки. Його живописні роботи характеризуються монументальністю, величезним розміром, живістю мазка…
Найбільше натхнення для творчості він отримує саме від природи. За його словами, «тільки різноманітність природних пейзажів, їх споглядальність і наслідування може допомогти людині відчути справжню неповторну красу. І сьогодні, коли недоторканість природи – це надзвичайна рідкість, а її руйнування бачимо все частіше і частіше, – необхідність зберегти на полотні хоч деякі її куточки з кожним днем зростає».
У 2007 році, коли він вперше приїхав до міста Лева, то вже в нього закохався… І репрезентована виставка живописних робіт Жен Вея – результат його чотирирічної творчої діяльності у Львові, яка допоможе вам зрозуміти як він любить Львів, і як він знає Львів.

Деталі

Початок:
10 Червня 2011
Закінчення:
28 Червня 2011
Ціна:
безкоштовно
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення

Концерт проекту «Frank Parker Jazz Collective»
вул. Вірменська, 35