Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Павло Табаков запрошує на музичну прогулянку „Вечірнім містом”

12 Березня 2011 @ 18:00 - 21:00

80грн.
Павло Табаков
Павло Табаков

Романтик української сцени Павло Табаков у ці сонячні весняні дні підготував для меломанів, а особливо меломанок музичний подарунок. У суботу, 12 березня, співак дасть у львівському клубі „Пікассо” (вул. Зелена, 88) сольний концерт із програмою „Вечірнє місто”.

(Початок: о 18.00; вартість квитків – 80 грн.; замовлення квитків – за тел.: 097-968 14 14).

Львівська публіка, яка звикла бачити Павла Табакова на головних сценах Галичини – у Львівській опері та Театрі ім. М. Заньковецької, цього разу почує співака у більш камерній, затишній атмосфері популярного нічного клубу. Двогодинний „живий” концерт за участю групи музикантів об’єднає як абсолютно нові пісні Табакова (відбудеться кілька прем’єр), так і добре знані композиції з його репертуару: „Тільки ти моя”, „Ти підпалила рай”, „Сніг без пауз”… „У цьому концерті будуть і джаз, і рок-н-рол, і світова класика… Будуть і лірика, і „драйв”, – каже Павло Табаков.

Романтична інструментальна імпровізація „Вечірнє місто”, що увійшла до найновішого альбому Павла Табакова „Кава-Blues”, цього вечора стане піснею-присвятою усім жінкам – а хто сказав, що 8 Березня варто святкувати лише один день? До речі, одній із дам під час концерту у подарунок дістануться усі чотири компакт-диски Табакова, а на додачу – обіцянка одній із перших подарувати й п’яту збірку, вихід якої не за горами.

Деталі

Дата:
12 Березня 2011
Час:
18:00 - 21:00
Ціна:
80грн.
Подія Tags:
, , , ,

Місце проведення