Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Олег Скрипка представить у Львові “Етно-диско”

26 Червня 2012 @ 20:00 - 22:00

50грн.
Олег Скрипка у Львові
Олег Скрипка у Львові

26 червня о 20:00 Парк культури та відпочинку ім.Б.Хмельницького, фан-зона «LeoFan» – Олег Скрипка влаштовує у Львові «Українські Етно-Диско вечорниці».

“УКРАЇНСЬКІ ЕТНО-ДИСКО ВЕЧОРНИЦІ” – сучасне втілення традиційних українських вечорниць – яскраве мандрівне танцювально-розважальне дійство, яке презентує широкому загалу народні пісні, танці та щиру українську душу, запрошуючи відвідати світ музики, поезії, давніх народних звичаїв та надсучасних танцювальних ритмів. Проходить періодично від осені 2004 року під егідою Міжнародного Етно-фестивалю “Країна Мрій”. Головний затійник та творчий керівник проекту – Олег Скрипка, керманич легендарного українського гурту “Воплі Відоплясова”.

…На сучасних українських вечорницях модники та модниці вбираються у прабабусині вишиті сорочки і крайки, потерті джинси і дідові чоботи, кросівки і ґердани, а що коралів та намиста на дівочих шиях – ще й танцюють і співають під старі забуті мелодії, оздоблені в нові звуки та ритми, та під нові сучасні хіти, заспівані по народному.

Все це вигадав та втілив у життя український рок-музикант, засновник фестивалю «Країна Мрій» Олег Скрипка. У цьому проекті – максимально веселому, максимально драйвовому, максимально етнічному і максимально танцювальному – сам артист блискуче виступає у ролі діджея, оригінально вплітаючи у новий формат велику колекцію етнічної музики з усього світу та змушуючи танцювати усіх – від малого до великого, оригінально додаючи до електронного звуку компакт-дисків акомпанемент живого баяну, власного співу, гітари чи труби. Поєднуючи форми традиційних українських вечорниць та модної сучасної дискотеки DJ О’Скрипка матеріалізує атмосферу автентичних українських вечорниць у справжнє свято сучасної молоді – Вечорниці в стилі ЕТНО-ДИСКО. А мандрівки вечорниць Україною, Росією та європейськими містами вже встигли обернутись на добру традицію – протягом останніх трьох років “ЕТНО-ДИСКО-ВЕЧОРНИЦІ” здолали шлях від Прикарпаття до Крайньої Півночі, а також відвідали з гостиноюРосію, Швейцарію, Норвегію, Італію та Францію.

Одягайтеся в народні костюми! Беріть із собою друзів! Ласкаво просимо!

Вартість квитків 50 грн
Контактний телефон: (032) 235 77 88

Місце проведення

Фото проект «Велосипеди та їх люди»
площа Катедральна, 3